Osiedle Bukowa, Maruszyna

Osiedle Bukowa, Maruszyna — gmina Szaflary, powiat nowotarski, woj. małopolskie. 31 adresów, kod pocztowy 34-424.

Nazwa
Osiedle Bukowa
Miejscowość
Maruszyna SIMC 0466388
ULIC (TERYT)
40427
Gmina
Szaflary TERC 1211142
Powiat
nowotarski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-424
Numery
9 – 77

Adresy — Osiedle Bukowa (31)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Bukowa 934-42449.41787919.936918
Osiedle Bukowa 1134-42449.41877719.936472
Osiedle Bukowa 1434-42449.41911219.938914
Osiedle Bukowa 1534-42449.41896319.935719
Osiedle Bukowa 1734-42449.41864919.935877
Osiedle Bukowa 1934-42449.41887219.935380
Osiedle Bukowa 2334-42449.42028919.936805
Osiedle Bukowa 2734-42449.41964619.938727
Osiedle Bukowa 3134-42449.42114219.938977
Osiedle Bukowa 3334-42449.42144219.939225
Osiedle Bukowa 33A34-42449.42306119.938201
Osiedle Bukowa 33D34-42449.42369719.938533
Osiedle Bukowa 3534-42449.42197919.939496
Osiedle Bukowa 3734-42449.42776319.945098
Osiedle Bukowa 3934-42449.42192619.939970
Osiedle Bukowa 4134-42449.42204619.940362
Osiedle Bukowa 4334-42449.42190819.940664
Osiedle Bukowa 4534-42449.42219819.941130
Osiedle Bukowa 4734-42449.42225719.941881
Osiedle Bukowa 5134-42449.42218019.942541
Osiedle Bukowa 5234-42449.42109819.944521
Osiedle Bukowa 5534-42449.42234919.943194
Osiedle Bukowa 5734-42449.42181219.943318
Osiedle Bukowa 5934-42449.42214919.944135
Osiedle Bukowa 6334-42449.42262319.945461
Osiedle Bukowa 6534-42449.42153119.945425
Osiedle Bukowa 6734-42449.42181919.946762
Osiedle Bukowa 6934-42449.42133919.946796
Osiedle Bukowa 7134-42449.42152419.947150
Osiedle Bukowa 7534-42449.42339919.949620
Osiedle Bukowa 7734-42449.42200019.948548

Zabudowa — Osiedle Bukowa, Maruszyna

92,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
7,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,6kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 28 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Bukowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
668 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Maruszyna Korbówka 2 perony/słupki668 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Szkoła Podstawowa w Maruszynie Górnej, Maruszyna ul. Jana Pawła II 29, 34-424 Szaflary9, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 27, 31, 33 … 77 (31 numerów)

Inne ulice — Maruszyna

Wszystkie ulice: Maruszyna →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Bukowa w miejscowości Maruszyna?

Wszystkie 31 adresy przy Osiedle Bukowa (Maruszyna) mają kod pocztowy 34-424.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Bukowa (Maruszyna)?

Identyfikator ULIC to 40427, a SIMC miejscowości Maruszyna to 0466388. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0466388 + 40427.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Bukowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Bukowa w miejscowości Maruszyna zarejestrowano 31 punktów adresowych (numery od 9 do 77).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury