Plac Wolności, Międzylesie

Plac Wolności, Międzylesie — gmina miejska Międzylesie, powiat kłodzki, woj. dolnośląskie. 46 adresów, kod pocztowy 57-530.

Nazwa
Plac Wolności
Miejscowość
Międzylesie SIMC 0984226
ULIC (TERYT)
16414
Gmina
Międzylesie TERC 0208104
Powiat
kłodzki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
57-530
Numery
1 – 42

Adresy — Plac Wolności (46)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Wolności 157-53050.14825416.666983
Plac Wolności 257-53050.14808216.667330
Plac Wolności 2A57-53050.14824816.667496
Plac Wolności 557-53050.14795716.667774
Plac Wolności 757-53050.14770516.667605
Plac Wolności 857-53050.14763016.667537
Plac Wolności 957-53050.14755116.667220
Plac Wolności 1057-53050.14745816.667131
Plac Wolności 1157-53050.14740516.667081
Plac Wolności 1257-53050.14734716.667027
Plac Wolności 12a57-53050.14725016.667200
Plac Wolności 1357-53050.14728216.666964
Plac Wolności 13a57-53050.14719916.667226
Plac Wolności 1457-53050.14721916.666901
Plac Wolności 14A57-53050.14713016.667099
Plac Wolności 1557-53050.14714416.666835
Plac Wolności 1657-53050.14703716.666744
Plac Wolności 1757-53050.14693016.666654
Plac Wolności 1857-53050.14685316.666591
Plac Wolności 1957-53050.14677616.666529
Plac Wolności 19a57-53050.14662316.667016
Plac Wolności 2057-53050.14670916.666475
Plac Wolności 2157-53050.14663916.666419
Plac Wolności 2257-53050.14656016.666355
Plac Wolności 2357-53050.14645616.666274
Plac Wolności 2457-53050.14636116.666196
Plac Wolności 2557-53050.14627316.666114
Plac Wolności 2657-53050.14619316.666016
Plac Wolności 26a57-53050.14602216.666147
Plac Wolności 2757-53050.14633616.665767
Plac Wolności 2857-53050.14641616.665867
Plac Wolności 2957-53050.14648916.665914
Plac Wolności 3057-53050.14653716.665942
Plac Wolności 30A57-53050.14657716.665967
Plac Wolności 3157-53050.14664316.666003
Plac Wolności 3257-53050.14672116.666050
Plac Wolności 3357-53050.14680016.666089
Plac Wolności 3457-53050.14689816.666139
Plac Wolności 3557-53050.14698916.666176
Plac Wolności 3657-53050.14707016.666207
Plac Wolności 3757-53050.14715116.666237
Plac Wolności 3857-53050.14722716.666265
Plac Wolności 3957-53050.14731616.666295
Plac Wolności 4057-53050.14741416.666336
Plac Wolności 4157-53050.14750416.666379
Plac Wolności 4257-53050.14811916.666353

Zabudowa — Plac Wolności, Międzylesie

2,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
84,8%w budynkach wielorodzinnych
13%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,1kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 46 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Wolności

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
91 mdo najbliższego przystanku
922 mdo stacji kolejowej Międzylesie
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pl. Wolności91 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. B. Chrobrego 2 perony/słupki304 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, pl. Wolności 15, 57-530 Międzylesie1, 2, 2A, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 … 42 (46 numerów)

Inne ulice — Międzylesie

Wszystkie ulice: Międzylesie →

Plac Wolności w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Wolności w miejscowości Międzylesie?

Wszystkie 46 adresy przy Plac Wolności (Międzylesie) mają kod pocztowy 57-530.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Wolności (Międzylesie)?

Identyfikator ULIC to 16414, a SIMC miejscowości Międzylesie to 0984226. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0984226 + 16414.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Wolności?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Wolności w miejscowości Międzylesie zarejestrowano 46 punktów adresowych (numery od 1 do 42).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury