Osiedle Zacisze, Międzyrzecz

Osiedle Zacisze, Międzyrzecz — gmina miejska Międzyrzecz, powiat międzyrzecki, woj. lubuskie. 54 adresy, kod pocztowy 66-300.

Nazwa
Osiedle Zacisze
Miejscowość
Międzyrzecz SIMC 0935529
ULIC (TERYT)
33516
Gmina
Międzyrzecz TERC 0803024
Powiat
międzyrzecki
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
66-300
Numery
1 – 55

Adresy — Osiedle Zacisze (54)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Zacisze 166-30052.44156315.623474
Osiedle Zacisze 266-30052.44169115.623031
Osiedle Zacisze 366-30052.44183015.622628
Osiedle Zacisze 466-30052.44194315.622280
Osiedle Zacisze 566-30052.44210215.621998
Osiedle Zacisze 666-30052.44226915.621524
Osiedle Zacisze 766-30052.44240015.621169
Osiedle Zacisze 866-30052.44252015.620836
Osiedle Zacisze 966-30052.44264315.620490
Osiedle Zacisze 1066-30052.44279315.620154
Osiedle Zacisze 1166-30052.44300715.619700
Osiedle Zacisze 1266-30052.44311715.619356
Osiedle Zacisze 1366-30052.44325215.619012
Osiedle Zacisze 1466-30052.44339115.618648
Osiedle Zacisze 1566-30052.44355415.618333
Osiedle Zacisze 1666-30052.44372515.617859
Osiedle Zacisze 1766-30052.44383315.617538
Osiedle Zacisze 1866-30052.44400015.617133
Osiedle Zacisze 1966-30052.44400615.618288
Osiedle Zacisze 2066-30052.44419315.618483
Osiedle Zacisze 2166-30052.44397115.618657
Osiedle Zacisze 2266-30052.44388115.619171
Osiedle Zacisze 2366-30052.44375315.619523
Osiedle Zacisze 2466-30052.44361215.619874
Osiedle Zacisze 2566-30052.44345015.620188
Osiedle Zacisze 2666-30052.44329415.620656
Osiedle Zacisze 2766-30052.44315215.620992
Osiedle Zacisze 2866-30052.44301115.621345
Osiedle Zacisze 2966-30052.44280215.621851
Osiedle Zacisze 3166-30052.44256415.622450
Osiedle Zacisze 3266-30052.44267415.622586
Osiedle Zacisze 3366-30052.44191315.623440
Osiedle Zacisze 3466-30052.44282915.622406
Osiedle Zacisze 3566-30052.44299115.621986
Osiedle Zacisze 3666-30052.44323115.621429
Osiedle Zacisze 3766-30052.44328915.622060
Osiedle Zacisze 3866-30052.44343815.621846
Osiedle Zacisze 3966-30052.44363515.622076
Osiedle Zacisze 4066-30052.44382915.622282
Osiedle Zacisze 4166-30052.44354615.620807
Osiedle Zacisze 4266-30052.44366015.620537
Osiedle Zacisze 4366-30052.44374315.621061
Osiedle Zacisze 4466-30052.44387415.620715
Osiedle Zacisze 4566-30052.44393715.621290
Osiedle Zacisze 4666-30052.44406015.620960
Osiedle Zacisze 4766-30052.44415715.621516
Osiedle Zacisze 4866-30052.44433315.621227
Osiedle Zacisze 4966-30052.44437215.621736
Osiedle Zacisze 5066-30052.44398115.619760
Osiedle Zacisze 5166-30052.44406615.619495
Osiedle Zacisze 5266-30052.44417915.619954
Osiedle Zacisze 5366-30052.44431815.619710
Osiedle Zacisze 5466-30052.44438315.620055
Osiedle Zacisze 5566-30052.44420915.618956

Komunikacja przy ulicy Osiedle Zacisze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
465 mdo najbliższego przystanku
1,7 kmdo stacji kolejowej Bobowicko
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Międzyrzecz Obrzyce Szpital 2 perony/słupki465 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 10Szkoła Podstawowa Nr 4 w Międzyrzeczu - sala gimnastyczna (wejście od ulicy Poznańskiej), ul. Długa 104, 66-300 Międzyrzecz1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 55 (54 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Zacisze, Międzyrzecz

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7300 zł/m²miejscowość: Międzyrzecz · 27 transakcji
typowo 7000–8377 zł/m², mediana ceny 300 000 zł, śr. 52,3 m²

Trend (miejscowość)

2025 II półr.
7839 zł/m²20
2026 I półr.
7200 zł/m²4

Inne ulice — Międzyrzecz

Wszystkie ulice: Międzyrzecz →

Osiedle Zacisze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Zacisze w miejscowości Międzyrzecz?

Wszystkie 54 adresy przy Osiedle Zacisze (Międzyrzecz) mają kod pocztowy 66-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Zacisze (Międzyrzecz)?

Identyfikator ULIC to 33516, a SIMC miejscowości Międzyrzecz to 0935529. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0935529 + 33516.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Zacisze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Zacisze w miejscowości Międzyrzecz zarejestrowano 54 punkty adresowe (numery od 1 do 55).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury