Aleja Ducha Świętego, Mielec

Aleja Ducha Świętego, Mielec — gmina miejska Mielec, powiat mielecki, woj. podkarpackie. 82 adresy, kod pocztowy 39-300.

Nazwa
Aleja Ducha Świętego
Miejscowość
Mielec SIMC 0974618
ULIC (TERYT)
34302
Gmina
Mielec TERC 1811011
Powiat
mielecki
Województwo
podkarpackie
Kody pocztowe
39-300
Numery
1 – 40B

Adresy — Aleja Ducha Świętego (82)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Ducha Świętego 139-30050.29754721.424912
Aleja Ducha Świętego 1A39-30050.29733321.425625
Aleja Ducha Świętego 239-30050.29800221.425698
Aleja Ducha Świętego 2A39-30050.29792021.425304
Aleja Ducha Świętego 2B39-30050.29757121.426301
Aleja Ducha Świętego 339-30050.29794121.423595
Aleja Ducha Świętego 439-30050.29849521.424774
Aleja Ducha Świętego 4A39-30050.29831721.423864
Aleja Ducha Świętego 4B39-30050.29902021.424960
Aleja Ducha Świętego 539-30050.29765121.422720
Aleja Ducha Świętego 6/139-30050.29828721.423646
Aleja Ducha Świętego 6/239-30050.29833621.423731
Aleja Ducha Świętego 6A39-30050.29897121.423525
Aleja Ducha Świętego 6B39-30050.29829321.423145
Aleja Ducha Świętego 739-30050.29777121.421939
Aleja Ducha Świętego 839-30050.29864721.422999
Aleja Ducha Świętego 939-30050.29778121.420678
Aleja Ducha Świętego 9A39-30050.29803521.421789
Aleja Ducha Świętego 9B/139-30050.29802521.421642
Aleja Ducha Świętego 9B/239-30050.29802121.421556
Aleja Ducha Świętego 9B/339-30050.29801721.421470
Aleja Ducha Świętego 9B/439-30050.29801421.421384
Aleja Ducha Świętego 9B/539-30050.29801521.421300
Aleja Ducha Świętego 9B/639-30050.29801421.421213
Aleja Ducha Świętego 9B/739-30050.29801221.421134
Aleja Ducha Świętego 1039-30050.29838621.420831
Aleja Ducha Świętego 1139-30050.29770621.420357
Aleja Ducha Świętego 1239-30050.29876521.420109
Aleja Ducha Świętego 12A39-30050.29830521.420480
Aleja Ducha Świętego 1339-30050.29750421.419763
Aleja Ducha Świętego 1439-30050.29839321.420192
Aleja Ducha Świętego 1539-30050.29689821.421207
Aleja Ducha Świętego 1639-30050.29854621.419563
Aleja Ducha Świętego 1739-30050.29706221.420008
Aleja Ducha Świętego 1839-30050.29818321.419597
Aleja Ducha Świętego 1939-30050.29735521.419462
Aleja Ducha Świętego 2039-30050.29830521.419061
Aleja Ducha Świętego 2139-30050.29594121.417053
Aleja Ducha Świętego 2239-30050.29791221.419106
Aleja Ducha Świętego 22A39-30050.29785721.419237
Aleja Ducha Świętego 2339-30050.29540621.417365
Aleja Ducha Świętego 2439-30050.29804721.418569
Aleja Ducha Świętego 2539-30050.29516321.416377
Aleja Ducha Świętego 25A39-30050.29492621.417045
Aleja Ducha Świętego 2639-30050.29737721.418025
Aleja Ducha Świętego 2739-30050.29562521.416587
Aleja Ducha Świętego 27A39-30050.29569721.416394
Aleja Ducha Świętego 2839-30050.29705621.417559
Aleja Ducha Świętego 2939-30050.29538621.416231
Aleja Ducha Świętego 29A39-30050.29515521.415334
Aleja Ducha Świętego 3039-30050.29662121.416680
Aleja Ducha Świętego 31/139-30050.29475121.416263
Aleja Ducha Świętego 31/239-30050.29477321.416196
Aleja Ducha Świętego 31/339-30050.29477721.416107
Aleja Ducha Świętego 31/439-30050.29480121.416041
Aleja Ducha Świętego 31/539-30050.29482421.415970
Aleja Ducha Świętego 31/639-30050.29484621.415903
Aleja Ducha Świętego 31/739-30050.29485621.415824
Aleja Ducha Świętego 31/839-30050.29487921.415757
Aleja Ducha Świętego 31A39-30050.29476321.416516
Aleja Ducha Świętego 31B39-30050.29474121.416604
Aleja Ducha Świętego 31C39-30050.29465521.416869
Aleja Ducha Świętego 31D39-30050.29462721.416948
Aleja Ducha Świętego 3239-30050.29628921.416197
Aleja Ducha Świętego 33/139-30050.29481021.415532
Aleja Ducha Świętego 33/1039-30050.29498221.414886
Aleja Ducha Świętego 33/239-30050.29483221.415459
Aleja Ducha Świętego 33/339-30050.29484021.415373
Aleja Ducha Świętego 33/439-30050.29486321.415310
Aleja Ducha Świętego 33/539-30050.29485421.415212
Aleja Ducha Świętego 33/639-30050.29487621.415145
Aleja Ducha Świętego 33/739-30050.29490021.415077
Aleja Ducha Świętego 33/839-30050.29491921.415015
Aleja Ducha Świętego 33/939-30050.29496021.414950
Aleja Ducha Świętego 3439-30050.29594021.415634
Aleja Ducha Świętego 3539-30050.29506021.414357
Aleja Ducha Świętego 3639-30050.29616321.414733
Aleja Ducha Świętego 3839-30050.29585421.414727
Aleja Ducha Świętego 38A39-30050.29610121.414966
Aleja Ducha Świętego 4039-30050.29550221.414159
Aleja Ducha Świętego 40A39-30050.29574621.413496
Aleja Ducha Świętego 40B39-30050.29536421.414257

Zabudowa — Aleja Ducha Świętego, Mielec

25,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
38%w budynkach wielorodzinnych
36,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,9kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 79 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Ducha Świętego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
168 mdo najbliższego przystanku
841 mdo stacji kolejowej Mielec
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Ducha Świetego Parking168 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pisarka 2 Skrzyżowanie z Ducha Świętego172 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Ducha Świętego Kiosk224 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Ducha Świętego 2 Skrzyżowanie z Pisarką 2 perony/słupki248 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pisarska Kościół295 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Ducha Świętego Skrzyżowanie z Dąbrowskiego362 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pisarska I366 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sienkiewicza 1 CPN 2 perony/słupki465 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sienkiewicza 2 Energetyka 2 perony/słupki519 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bajana632 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kilińskiego 2 Gryf 2 perony/słupki666 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kilińskiego3710 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 14Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Kocjana 15, 39-300 Mielec1, 3
nr 13Przedszkole Miejskie Nr 8, ul. Tańskiego 5, 39-300 Mielec2, 2A, 2B, 4, 4A, 4B, 5, 6/1, 6/2, 6A … 16 (27 numerów)
nr 11Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Tańskiego 3, 39-300 Mielec11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 26 … 40B (47 numerów)
nr 12Żłobek Miejski Nr 3, ul. Pisarka 9, 39-300 Mielec18, 20, 22, 22A, 24

Inne ulice — Mielec

Wszystkie ulice: Mielec →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Ducha Świętego w miejscowości Mielec?

Wszystkie 82 adresy przy Aleja Ducha Świętego (Mielec) mają kod pocztowy 39-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Ducha Świętego (Mielec)?

Identyfikator ULIC to 34302, a SIMC miejscowości Mielec to 0974618. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0974618 + 34302.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Ducha Świętego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Ducha Świętego w miejscowości Mielec zarejestrowano 82 punkty adresowe (numery od 1 do 40B).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury