Plac Kościelny, Mirostowice Dolne

Plac Kościelny, Mirostowice Dolne — gmina Żary, powiat żarski, woj. lubuskie. 28 adresów, kod pocztowy 68-200.

Nazwa
Plac Kościelny
Miejscowość
Mirostowice Dolne SIMC 0918011
ULIC (TERYT)
16402
Gmina
Żary TERC 0811102
Powiat
żarski
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
68-200
Numery
1 – 24A

Adresy — Plac Kościelny (28)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kościelny 168-20051.56851615.144908
Plac Kościelny 368-20051.56792015.145191
Plac Kościelny 468-20051.56870315.143913
Plac Kościelny 4a68-20051.56885315.144380
Plac Kościelny 568-20051.56927915.142799
Plac Kościelny 668-20051.56954615.142218
Plac Kościelny 768-20051.56870115.141335
Plac Kościelny 968-20051.56831515.139862
Plac Kościelny 1068-20051.56766215.139808
Plac Kościelny 1168-20051.56742015.139544
Plac Kościelny 1268-20051.56589115.140506
Plac Kościelny 12A68-20051.56649515.142277
Plac Kościelny 12B68-20051.56590015.140700
Plac Kościelny 12C68-20051.56673915.142626
Plac Kościelny 1368-20051.56656015.141580
Plac Kościelny 13A68-20051.56653015.141513
Plac Kościelny 1568-20051.56746015.143042
Plac Kościelny 1668-20051.56770115.142745
Plac Kościelny 1768-20051.56788015.142044
Plac Kościelny 1868-20051.56798615.142518
Plac Kościelny 1968-20051.56810215.142798
Plac Kościelny 2268-20051.56756915.144158
Plac Kościelny 22a68-20051.56764615.144459
Plac Kościelny 2368-20051.56776715.143603
Plac Kościelny 23a68-20051.56800515.144054
Plac Kościelny 23B68-20051.56809515.144682
Plac Kościelny 2468-20051.56778715.144839
Plac Kościelny 24A68-20051.56702415.145059

Zabudowa — Plac Kościelny, Mirostowice Dolne

66,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
14,8%w budynkach wielorodzinnych
18,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kościelny

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
50 mdo najbliższego przystanku
2,5 kmdo stacji kolejowej Jankowa Żagańska
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Mirostowice Dolne Szkoła 2 perony/słupki50 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mirostowice Dolne II783 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Świetlica Wiejska, Mirostowice Dolne ul. Plac Kościelny 19, 68-206 Żary1, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 9, 10, 11 … 24A (28 numerów)

Inne ulice — Mirostowice Dolne

Wszystkie ulice: Mirostowice Dolne →

Plac Kościelny w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kościelny w miejscowości Mirostowice Dolne?

Wszystkie 28 adresy przy Plac Kościelny (Mirostowice Dolne) mają kod pocztowy 68-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kościelny (Mirostowice Dolne)?

Identyfikator ULIC to 16402, a SIMC miejscowości Mirostowice Dolne to 0918011. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0918011 + 16402.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kościelny?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kościelny w miejscowości Mirostowice Dolne zarejestrowano 28 punktów adresowych (numery od 1 do 24A).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury