Aleja Józefa Piłsudskiego, Mława

Aleja Józefa Piłsudskiego, Mława — gmina miejska Mława, powiat mławski, woj. mazowieckie. 99 adresów, kod pocztowy 06-500.

Nazwa
Aleja Józefa Piłsudskiego
Miejscowość
Mława SIMC 0930696
ULIC (TERYT)
43602
Gmina
Mława TERC 1413011
Powiat
mławski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
06-500
Numery
1a – 79

Adresy — Aleja Józefa Piłsudskiego (99)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Józefa Piłsudskiego 1a06-50053.11617220.374505
Aleja Józefa Piłsudskiego 1b06-50053.11596120.374612
Aleja Józefa Piłsudskiego 1c06-50053.11609820.374721
Aleja Józefa Piłsudskiego 306-50053.11628820.374380
Aleja Józefa Piłsudskiego 3A06-50053.11631620.374000
Aleja Józefa Piłsudskiego 506-50053.11672820.373585
Aleja Józefa Piłsudskiego 5A06-50053.11644520.374127
Aleja Józefa Piłsudskiego 5B06-50053.11650620.373933
Aleja Józefa Piłsudskiego 606-50053.11728120.373425
Aleja Józefa Piłsudskiego 706-50053.11682420.373456
Aleja Józefa Piłsudskiego 806-50053.11741720.373213
Aleja Józefa Piłsudskiego 1006-50053.11754120.372985
Aleja Józefa Piłsudskiego 10A06-50053.11767620.372729
Aleja Józefa Piłsudskiego 1206-50053.11809720.372411
Aleja Józefa Piłsudskiego 1306-50053.11770520.371961
Aleja Józefa Piłsudskiego 13A06-50053.11780020.371803
Aleja Józefa Piłsudskiego 1406-50053.11822420.372053
Aleja Józefa Piłsudskiego 14A06-50053.11853720.371309
Aleja Józefa Piłsudskiego 14B06-50053.11829120.371788
Aleja Józefa Piłsudskiego 14C06-50053.11842320.371500
Aleja Józefa Piłsudskiego 1606-50053.11905820.370431
Aleja Józefa Piłsudskiego 16A06-50053.11917120.370213
Aleja Józefa Piłsudskiego 16B06-50053.11884820.370826
Aleja Józefa Piłsudskiego 16C06-50053.11866620.371083
Aleja Józefa Piłsudskiego 1706-50053.11819220.370995
Aleja Józefa Piłsudskiego 1806-50053.11944820.369786
Aleja Józefa Piłsudskiego 18A06-50053.11928520.370008
Aleja Józefa Piłsudskiego 18B06-50053.11942120.370159
Aleja Józefa Piłsudskiego 1906-50053.11837020.370659
Aleja Józefa Piłsudskiego 2106-50053.11852920.370381
Aleja Józefa Piłsudskiego 2206-50053.12072620.367540
Aleja Józefa Piłsudskiego 22A06-50053.12081620.367353
Aleja Józefa Piłsudskiego 23A06-50053.11870320.370063
Aleja Józefa Piłsudskiego 23B06-50053.11874920.369993
Aleja Józefa Piłsudskiego 2406-50053.12107820.366707
Aleja Józefa Piłsudskiego 24a06-50053.12091320.367123
Aleja Józefa Piłsudskiego 2506-50053.11890720.369739
Aleja Józefa Piłsudskiego 2606-50053.12120520.366512
Aleja Józefa Piłsudskiego 2806-50053.12148720.366580
Aleja Józefa Piłsudskiego 3006-50053.12149720.366430
Aleja Józefa Piłsudskiego 3106-50053.11986220.367974
Aleja Józefa Piłsudskiego 31A06-50053.11974420.368274
Aleja Józefa Piłsudskiego 3206-50053.12156020.365907
Aleja Józefa Piłsudskiego 3306-50053.12037120.367018
Aleja Józefa Piłsudskiego 33A06-50053.12017120.365892
Aleja Józefa Piłsudskiego 3406-50053.12168620.365864
Aleja Józefa Piłsudskiego 34A06-50053.12179720.366090
Aleja Józefa Piłsudskiego 3506-50053.12132620.365379
Aleja Józefa Piłsudskiego 3606-50053.12190020.365604
Aleja Józefa Piłsudskiego 3706-50053.12077220.364860
Aleja Józefa Piłsudskiego 39A06-50053.12099120.363583
Aleja Józefa Piłsudskiego 39B06-50053.12141920.364375
Aleja Józefa Piłsudskiego 39C06-50053.12206120.363392
Aleja Józefa Piłsudskiego 4006-50053.12243520.363448
Aleja Józefa Piłsudskiego 4106-50053.12215820.362572
Aleja Józefa Piłsudskiego 4206-50053.12258620.362651
Aleja Józefa Piłsudskiego 42B06-50053.12254320.362879
Aleja Józefa Piłsudskiego 4306-50053.12225820.362127
Aleja Józefa Piłsudskiego 4406-50053.12278720.362294
Aleja Józefa Piłsudskiego 44A06-50053.12264720.362396
Aleja Józefa Piłsudskiego 4506-50053.12251020.361617
Aleja Józefa Piłsudskiego 4606-50053.12276120.361770
Aleja Józefa Piłsudskiego 4706-50053.12257420.361345
Aleja Józefa Piłsudskiego 4806-50053.12285120.361591
Aleja Józefa Piłsudskiego 4906-50053.12264220.361029
Aleja Józefa Piłsudskiego 49A06-50053.12253820.361119
Aleja Józefa Piłsudskiego 5006-50053.12299420.361078
Aleja Józefa Piłsudskiego 5106-50053.12269920.360791
Aleja Józefa Piłsudskiego 5206-50053.12317320.360322
Aleja Józefa Piłsudskiego 5306-50053.12276020.360515
Aleja Józefa Piłsudskiego 5406-50053.12352020.359114
Aleja Józefa Piłsudskiego 54A06-50053.12323620.360077
Aleja Józefa Piłsudskiego 54B06-50053.12338820.359484
Aleja Józefa Piłsudskiego 5506-50053.12288920.359976
Aleja Józefa Piłsudskiego 5606-50053.12390020.358166
Aleja Józefa Piłsudskiego 56/106-50053.12389120.359103
Aleja Józefa Piłsudskiego 56A06-50053.12384320.358684
Aleja Józefa Piłsudskiego 56B06-50053.12363520.358287
Aleja Józefa Piłsudskiego 5706-50053.12306020.359157
Aleja Józefa Piłsudskiego 57A06-50053.12296820.359438
Aleja Józefa Piłsudskiego 57B06-50053.12295920.359731
Aleja Józefa Piłsudskiego 5806-50053.12400220.357480
Aleja Józefa Piłsudskiego 58A06-50053.12396320.357657
Aleja Józefa Piłsudskiego 5906-50053.12312720.358845
Aleja Józefa Piłsudskiego 6006-50053.12386920.357061
Aleja Józefa Piłsudskiego 6106-50053.12317420.358543
Aleja Józefa Piłsudskiego 6206-50053.12393720.356789
Aleja Józefa Piłsudskiego 6306-50053.12331020.358057
Aleja Józefa Piłsudskiego 6506-50053.12336320.357810
Aleja Józefa Piłsudskiego 6706-50053.12341520.357575
Aleja Józefa Piłsudskiego 67A06-50053.12323320.357578
Aleja Józefa Piłsudskiego 6906-50053.12347520.357339
Aleja Józefa Piłsudskiego 7106-50053.12352820.357091
Aleja Józefa Piłsudskiego 7306-50053.12355820.356853
Aleja Józefa Piłsudskiego 7506-50053.12375420.356337
Aleja Józefa Piłsudskiego 75A06-50053.12384220.355309
Aleja Józefa Piłsudskiego 75B06-50053.12399320.355070
Aleja Józefa Piłsudskiego 7706-50053.12404720.354829
Aleja Józefa Piłsudskiego 7906-50053.12408820.354623

Zabudowa — Aleja Józefa Piłsudskiego, Mława

80,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
7,3%w budynkach wielorodzinnych
12,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 6

Na podstawie 96 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Józefa Piłsudskiego

słabadostępność komunikacyjna (69 pkt)
204 mdo najbliższego przystanku
6linii w promieniu 800 m
204 mdo stacji kolejowej Mława
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Mława 3 perony/słupki204 mICR9R90RE80RE90TLK69 całą dobę
Graniczna SP nr 4299 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Studzieniec 1349 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Napoleońska 2 2 perony/słupki389 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Napoleońska 3408 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowa415 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Żuromińska 2 perony/słupki503 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Graniczna583 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
pętla Pro Mleko633 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mechaników 2 perony/słupki643 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brukowa666 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gdyńska 2 perony/słupki744 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 12Zespół Szkół Nr 3, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 33, 06-500 Mława1a, 1b, 1c, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 6, 7 … 43 (55 numerów)
nr 11Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Henryka Pogorzelskiego 4, 06-500 Mława40, 42, 42B, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49 … 79 (44 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Józefa Piłsudskiego, Mława

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6128 zł/m²miejscowość: Mława · 72 transakcje
typowo 5000–6656 zł/m², mediana ceny 307 895 zł, śr. 55,4 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4986 zł/m²3
2025 I półr.
6200 zł/m²9
2025 II półr.
5019 zł/m²7
2026 I półr.
6463 zł/m²53

Inne ulice — Mława

Wszystkie ulice: Mława →

Aleja Józefa Piłsudskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Józefa Piłsudskiego w miejscowości Mława?

Wszystkie 99 adresy przy Aleja Józefa Piłsudskiego (Mława) mają kod pocztowy 06-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Józefa Piłsudskiego (Mława)?

Identyfikator ULIC to 43602, a SIMC miejscowości Mława to 0930696. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0930696 + 43602.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Józefa Piłsudskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Józefa Piłsudskiego w miejscowości Mława zarejestrowano 99 punktów adresowych (numery od 1a do 79).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury