Osiedle Szkolne, Mokrzyska

Osiedle Szkolne, Mokrzyska — gmina Brzesko, powiat brzeski, woj. małopolskie. 14 adresów, kod pocztowy 32-800.

Nazwa
Osiedle Szkolne
Miejscowość
Mokrzyska SIMC 0814151
ULIC (TERYT)
15287
Gmina
Brzesko TERC 1202025
Powiat
brzeski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-800
Numery
1 – 41

Adresy — Osiedle Szkolne (14)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Szkolne 132-80050.00283620.619079
Osiedle Szkolne 332-80050.00289520.618629
Osiedle Szkolne 532-80050.00291320.618367
Osiedle Szkolne 732-80050.00294720.618063
Osiedle Szkolne 7A32-80050.00296120.617856
Osiedle Szkolne 932-80050.00298720.617587
Osiedle Szkolne 1132-80050.00299520.616914
Osiedle Szkolne 1332-80050.00311520.616760
Osiedle Szkolne 1532-80050.00322020.616510
Osiedle Szkolne 2132-80050.00358820.615448
Osiedle Szkolne 3132-80050.00392020.615756
Osiedle Szkolne 3332-80050.00408620.615896
Osiedle Szkolne 3532-80050.00424620.615680
Osiedle Szkolne 4132-80050.00454420.616102

Zabudowa — Osiedle Szkolne, Mokrzyska

92,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
7,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Szkolne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
241 mdo najbliższego przystanku
2 kmdo stacji kolejowej Brzesko Okocim
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Mokrzyska szkoła 2 perony/słupki241 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mokrzyska - Delikatesy Centrum 2 perony/słupki316 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mokrzyska Kiosk325 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mokrzyska - ul. Trakt Królewski I371 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek432 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek436 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mokrzyska ul. Januszowska 2 perony/słupki446 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mokrzyska sklep766 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek788 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mokrzyska ul. Trakt Królewski n.ż. 2 perony/słupki790 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 17Publiczna Szkoła Podstawowa, Mokrzyska ul. Wiślana 47, 32-800 Brzesko1, 3, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15, 21 … 41 (14 numerów)

Inne ulice — Mokrzyska

Wszystkie ulice: Mokrzyska →

Osiedle Szkolne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Szkolne w miejscowości Mokrzyska?

Wszystkie 14 adresy przy Osiedle Szkolne (Mokrzyska) mają kod pocztowy 32-800.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Szkolne (Mokrzyska)?

Identyfikator ULIC to 15287, a SIMC miejscowości Mokrzyska to 0814151. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0814151 + 15287.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Szkolne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Szkolne w miejscowości Mokrzyska zarejestrowano 14 punktów adresowych (numery od 1 do 41).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury