Osiedle Południowe, Morzyczyn

Osiedle Południowe, Morzyczyn — gmina Kobylanka, powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie. 27 adresów, kod pocztowy 73-108.

Nazwa
Osiedle Południowe
Miejscowość
Morzyczyn SIMC 0777600
ULIC (TERYT)
15276
Gmina
Kobylanka TERC 3214062
Powiat
stargardzki
Województwo
zachodniopomorskie
Kody pocztowe
73-108
Numery
2 – 41

Adresy — Osiedle Południowe (27)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Południowe 273-10853.34798814.896368
Osiedle Południowe 373-10853.34818514.896185
Osiedle Południowe 873-10853.34848114.895067
Osiedle Południowe 973-10853.34842314.894679
Osiedle Południowe 1073-10853.34834214.894305
Osiedle Południowe 1273-10853.34812414.893393
Osiedle Południowe 1473-10853.34795114.893844
Osiedle Południowe 1573-10853.34809114.894056
Osiedle Południowe 1873-10853.34819814.894621
Osiedle Południowe 1973-10853.34826214.895202
Osiedle Południowe 2073-10853.34828614.895685
Osiedle Południowe 2173-10853.34809514.895784
Osiedle Południowe 2473-10853.34775314.895171
Osiedle Południowe 2673-10853.34756514.894673
Osiedle Południowe 2773-10853.34748014.894388
Osiedle Południowe 2873-10853.34738714.894129
Osiedle Południowe 2973-10853.34746714.893658
Osiedle Południowe 3073-10853.34716314.894009
Osiedle Południowe 3173-10853.34723014.894423
Osiedle Południowe 3373-10853.34730914.894974
Osiedle Południowe 3473-10853.34742914.895375
Osiedle Południowe 3573-10853.34743414.896257
Osiedle Południowe 3773-10853.34709014.895758
Osiedle Południowe 3873-10853.34692914.895433
Osiedle Południowe 3973-10853.34678214.895236
Osiedle Południowe 4073-10853.34661714.894884
Osiedle Południowe 4173-10853.34647514.894129

Zabudowa — Osiedle Południowe, Morzyczyn

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Południowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
110 mdo najbliższego przystanku
2,7 kmdo stacji kolejowej Miedwiecko
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Morzyczyn - Os. Południowe 02 nż110 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Morzyczyn320 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Morzyczyn - Szczecińska Zacisze nż.499 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kobylanka - Os. Zielone 02 nż679 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jęczydół 06 - Os. Dębowe nż723 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kobylanka753 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Świetlica wiejska, Morzyczyn ul. Oświaty 1, 73-108 Kobylanka2, 3, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 18, 19 … 41 (27 numerów)

Inne ulice — Morzyczyn

Wszystkie ulice: Morzyczyn →

Osiedle Południowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Południowe w miejscowości Morzyczyn?

Wszystkie 27 adresy przy Osiedle Południowe (Morzyczyn) mają kod pocztowy 73-108.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Południowe (Morzyczyn)?

Identyfikator ULIC to 15276, a SIMC miejscowości Morzyczyn to 0777600. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0777600 + 15276.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Południowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Południowe w miejscowości Morzyczyn zarejestrowano 27 punktów adresowych (numery od 2 do 41).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury