Osiedle Lipowe, Mościenica

Osiedle Lipowe, Mościenica — gmina Kórnik, powiat poznański, woj. wielkopolskie. 34 adresy, kod pocztowy 62-035.

Nazwa
Osiedle Lipowe
Miejscowość
Mościenica SIMC 0586738
ULIC (TERYT)
39195
Gmina
Kórnik TERC 3021095
Powiat
poznański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-035
Numery
15 – 64

Adresy — Osiedle Lipowe (34)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Lipowe 1562-03552.24919517.053318
Osiedle Lipowe 1662-03552.24920917.053902
Osiedle Lipowe 1762-03552.24916917.054453
Osiedle Lipowe 1962-03552.24926117.055376
Osiedle Lipowe 2362-03552.25007017.054862
Osiedle Lipowe 2462-03552.25041917.054839
Osiedle Lipowe 2562-03552.25018017.054214
Osiedle Lipowe 2662-03552.25050217.054349
Osiedle Lipowe 2862-03552.25117417.054619
Osiedle Lipowe 3162-03552.25037117.053645
Osiedle Lipowe 3262-03552.25017817.053642
Osiedle Lipowe 3362-03552.24987117.054136
Osiedle Lipowe 3562-03552.24961617.053243
Osiedle Lipowe 3762-03552.25005017.053001
Osiedle Lipowe 4162-03552.25103417.053175
Osiedle Lipowe 4362-03552.25139517.053949
Osiedle Lipowe 4462-03552.25153817.054661
Osiedle Lipowe 4562-03552.25183917.056051
Osiedle Lipowe 4762-03552.25143717.055330
Osiedle Lipowe 4862-03552.25151917.055710
Osiedle Lipowe 4962-03552.25158217.056134
Osiedle Lipowe 5262-03552.25081117.056546
Osiedle Lipowe 5362-03552.25060917.056531
Osiedle Lipowe 5462-03552.25054617.056115
Osiedle Lipowe 5562-03552.25048317.055850
Osiedle Lipowe 5662-03552.25040417.055558
Osiedle Lipowe 5762-03552.25035017.055251
Osiedle Lipowe 5862-03552.25012017.055353
Osiedle Lipowe 5962-03552.25022317.055623
Osiedle Lipowe 6062-03552.25027717.055936
Osiedle Lipowe 6162-03552.25031317.056238
Osiedle Lipowe 6262-03552.25038317.056595
Osiedle Lipowe 6362-03552.25021217.056683
Osiedle Lipowe 6462-03552.25102617.056956

Zabudowa — Osiedle Lipowe, Mościenica

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Lipowe

słabadostępność komunikacyjna (6 pkt)
90 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
4,8 kmdo stacji kolejowej Kórnik
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Mościenica/Osiedle90 m5965 07:30–16:53
Mościenica Osiedle 2 perony/słupki212 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mościenica/Jesienna722 m5965 07:33–16:50

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 26Świetlica Wiejska w Skrzynkach, ul. Poznańska 19, 62-035 Skrzynki15, 16, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 28, 31 … 64 (34 numerów)

Inne ulice — Mościenica

Wszystkie ulice: Mościenica →

Osiedle Lipowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Lipowe w miejscowości Mościenica?

Wszystkie 34 adresy przy Osiedle Lipowe (Mościenica) mają kod pocztowy 62-035.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Lipowe (Mościenica)?

Identyfikator ULIC to 39195, a SIMC miejscowości Mościenica to 0586738. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0586738 + 39195.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Lipowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Lipowe w miejscowości Mościenica zarejestrowano 34 punkty adresowe (numery od 15 do 64).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury