Rynek, Nakło nad Notecią

Rynek, Nakło nad Notecią — gmina miejska Nakło nad Notecią, powiat nakielski, woj. kujawsko-pomorskie. 15 adresów, kod pocztowy 89-100.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Nakło nad Notecią SIMC 0929463
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Nakło nad Notecią TERC 0410034
Powiat
nakielski
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
89-100
Numery
2 – 13

Adresy — Rynek (15)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 289-10053.13672017.601889
Rynek 389-10053.13666417.601581
Rynek 489-10053.13661517.601320
Rynek 589-10053.13656017.601088
Rynek 689-10053.13650717.600786
Rynek 789-10053.13666217.600477
Rynek 889-10053.13695117.600509
Rynek 989-10053.13701817.600880
Rynek 9A89-10053.13698917.600706
Rynek 1089-10053.13707717.601153
Rynek 1189-10053.13714417.601472
Rynek 11a89-10053.13752617.601367
Rynek 11C89-10053.13769117.601124
Rynek 1289-10053.13723617.601844
Rynek 1389-10053.13700817.602393

Zabudowa — Rynek, Nakło nad Notecią

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
60%w budynkach wielorodzinnych
40%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,6kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 15 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

słabadostępność komunikacyjna (3 pkt)
105 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
763 mdo stacji kolejowej Nakło nad Notecią
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek105 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek115 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek203 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek223 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek342 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek548 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek608 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek650 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek759 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nakło nad Notecią 3 perony/słupki763 mICREG38 04:31–23:14

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej, ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 4, 89-100 Nakło nad Notecią2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10 … 13 (15 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Nakło nad Notecią

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5400 zł/m²miejscowość: Nakło nad Notecią · 157 transakcji
typowo 4454–6372 zł/m², mediana ceny 260 000 zł, śr. 50,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5345 zł/m²18
2025 I półr.
4932 zł/m²39
2025 II półr.
5788 zł/m²43
2026 I półr.
5398 zł/m²57

Inne ulice — Nakło nad Notecią

Wszystkie ulice: Nakło nad Notecią →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Nakło nad Notecią?

Wszystkie 15 adresy przy Rynek (Nakło nad Notecią) mają kod pocztowy 89-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Nakło nad Notecią)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Nakło nad Notecią to 0929463. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0929463 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Nakło nad Notecią zarejestrowano 15 punktów adresowych (numery od 2 do 13).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury