Aleja Bursztynowa, Niechorze

Aleja Bursztynowa, Niechorze — gmina Rewal, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie. 102 adresy, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Aleja Bursztynowa
Miejscowość
Niechorze SIMC 0782818
ULIC (TERYT)
60396
Gmina
Rewal TERC 3205072
Powiat
gryficki
Województwo
zachodniopomorskie
Kody pocztowe
72-344, 72-350
Numery
1 – 78

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
72-34415A, 15B, 15C, 15D, 25
72-3501, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 9, 10 … 78 (97 numerów)

Adresy — Aleja Bursztynowa (102)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Bursztynowa 172-35054.09493215.080741
Aleja Bursztynowa 272-35054.09458315.080985
Aleja Bursztynowa 372-35054.09552615.083137
Aleja Bursztynowa 3A72-35054.09521715.082281
Aleja Bursztynowa 472-35054.09462315.081277
Aleja Bursztynowa 572-35054.09555215.084315
Aleja Bursztynowa 672-35054.09465115.081343
Aleja Bursztynowa 872-35054.09470715.081886
Aleja Bursztynowa 972-35054.09575115.085664
Aleja Bursztynowa 1072-35054.09488515.082361
Aleja Bursztynowa 1172-35054.09463415.083830
Aleja Bursztynowa 1272-35054.09493915.082632
Aleja Bursztynowa 1372-35054.09587215.086137
Aleja Bursztynowa 1472-35054.09490415.083267
Aleja Bursztynowa 1572-35054.09589215.086370
Aleja Bursztynowa 15A72-34454.09595215.086848
Aleja Bursztynowa 15B72-34454.09598915.087062
Aleja Bursztynowa 15C72-34454.09602915.087258
Aleja Bursztynowa 15D72-34454.09605915.087484
Aleja Bursztynowa 15E72-35054.09610515.087590
Aleja Bursztynowa 1672-35054.09507815.083616
Aleja Bursztynowa 1772-35054.09615715.087827
Aleja Bursztynowa 17A72-35054.09631015.088420
Aleja Bursztynowa 17c72-35054.09646315.087611
Aleja Bursztynowa 18A72-35054.09518615.084060
Aleja Bursztynowa 18B72-35054.09504515.084085
Aleja Bursztynowa 1972-35054.09634815.088877
Aleja Bursztynowa 2072-35054.09518915.084310
Aleja Bursztynowa 2172-35054.09664015.088905
Aleja Bursztynowa 21A72-35054.09679115.088713
Aleja Bursztynowa 2372-35054.09641615.089126
Aleja Bursztynowa 2472-35054.09534415.085067
Aleja Bursztynowa 2572-34454.09650215.089348
Aleja Bursztynowa 2672-35054.09522115.085394
Aleja Bursztynowa 2772-35054.09668715.089357
Aleja Bursztynowa 2872-35054.09541915.085925
Aleja Bursztynowa 2972-35054.09664515.090828
Aleja Bursztynowa 29a72-35054.09764315.091574
Aleja Bursztynowa 3172-35054.09658815.091883
Aleja Bursztynowa 3272-35054.09558815.086793
Aleja Bursztynowa 32A72-35054.09558115.087293
Aleja Bursztynowa 3372-35054.09651815.092902
Aleja Bursztynowa 3472-35054.09577215.087630
Aleja Bursztynowa 3572-35054.09664415.096471
Aleja Bursztynowa 35A72-35054.09650515.093268
Aleja Bursztynowa 35B72-35054.09677515.093135
Aleja Bursztynowa 35C72-35054.09674715.093466
Aleja Bursztynowa 35D72-35054.09667115.093812
Aleja Bursztynowa 35E72-35054.09649715.093786
Aleja Bursztynowa 35F72-35054.09650415.093912
Aleja Bursztynowa 35G72-35054.09650315.094013
Aleja Bursztynowa 35H72-35054.09651415.094129
Aleja Bursztynowa 35I72-35054.09651315.094204
Aleja Bursztynowa 35J72-35054.09652015.094320
Aleja Bursztynowa 3672-35054.09583415.088044
Aleja Bursztynowa 3772-35054.09651015.094775
Aleja Bursztynowa 3872-35054.09584515.088261
Aleja Bursztynowa 3972-35054.09661515.095924
Aleja Bursztynowa 4072-35054.09589415.088492
Aleja Bursztynowa 4272-35054.09591415.088680
Aleja Bursztynowa 4372-35054.09669615.096803
Aleja Bursztynowa 4472-35054.09598715.088944
Aleja Bursztynowa 4672-35054.09594015.089291
Aleja Bursztynowa 4872-35054.09612115.089564
Aleja Bursztynowa 5072-35054.09618915.089891
Aleja Bursztynowa 5272-35054.09623715.090178
Aleja Bursztynowa 5472-35054.09595015.090769
Aleja Bursztynowa 54A72-35054.09623715.090683
Aleja Bursztynowa 54AA72-35054.09624815.090536
Aleja Bursztynowa 54B72-35054.09623915.090755
Aleja Bursztynowa 54C72-35054.09624015.090828
Aleja Bursztynowa 54D72-35054.09624215.090920
Aleja Bursztynowa 54E72-35054.09624415.091017
Aleja Bursztynowa 54F72-35054.09624515.091111
Aleja Bursztynowa 54G72-35054.09624515.091216
Aleja Bursztynowa 54H72-35054.09624515.091313
Aleja Bursztynowa 54I72-35054.09624615.091389
Aleja Bursztynowa 54J72-35054.09625215.091510
Aleja Bursztynowa 54K72-35054.09625715.091575
Aleja Bursztynowa 54L72-35054.09625815.091633
Aleja Bursztynowa 54M72-35054.09625315.091791
Aleja Bursztynowa 54N72-35054.09625115.091887
Aleja Bursztynowa 54O72-35054.09625515.091961
Aleja Bursztynowa 54P72-35054.09625815.092038
Aleja Bursztynowa 54R72-35054.09625915.092115
Aleja Bursztynowa 54S72-35054.09611015.091928
Aleja Bursztynowa 54Ł72-35054.09625615.091699
Aleja Bursztynowa 5672-35054.09616215.092530
Aleja Bursztynowa 5872-35054.09614915.092857
Aleja Bursztynowa 58a72-35054.09597615.092785
Aleja Bursztynowa 6072-35054.09612115.093204
Aleja Bursztynowa 6272-35054.09616715.093640
Aleja Bursztynowa 6472-35054.09616315.094129
Aleja Bursztynowa 6672-35054.09608515.094916
Aleja Bursztynowa 6872-35054.09616015.095203
Aleja Bursztynowa 7072-35054.09607515.095544
Aleja Bursztynowa 70A72-35054.09575315.095184
Aleja Bursztynowa 70B72-35054.09579315.095584
Aleja Bursztynowa 7272-35054.09617015.096033
Aleja Bursztynowa 7472-35054.09624115.096679
Aleja Bursztynowa 7672-35054.09609215.097042
Aleja Bursztynowa 7872-35054.09629815.097388

Zabudowa — Aleja Bursztynowa, Niechorze

31,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
68,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 101 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Bursztynowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
21 mdo najbliższego przystanku
1,1 kmdo stacji kolejowej Niechorze
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Niechorze 2 perony/słupki21 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niechorze709 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Kompleks sportowo-rekreacyjny, ul. Leśna 1, 72-350 Niechorze1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 9, 10 … 78 (102 numerów)

Inne ulice — Niechorze

Wszystkie ulice: Niechorze →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Bursztynowa w miejscowości Niechorze?

Aleja Bursztynowa (Niechorze) ma 2 kodów pocztowych: 72-344 — nr 15A, 15B, 15C, 15D, 25; 72-350 — nr 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 9, 10 … 78 (97 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Bursztynowa (Niechorze)?

Identyfikator ULIC to 60396, a SIMC miejscowości Niechorze to 0782818. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0782818 + 60396.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Bursztynowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Bursztynowa w miejscowości Niechorze zarejestrowano 102 punkty adresowe (numery od 1 do 78).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury