Aleja Wolności, Niemodlin

Aleja Wolności, Niemodlin — gmina miejska Niemodlin, powiat opolski, woj. opolskie. 28 adresów, kod pocztowy 49-100.

Nazwa
Aleja Wolności
Miejscowość
Niemodlin SIMC 0965750
ULIC (TERYT)
00207
Gmina
Niemodlin TERC 1609074
Powiat
opolski
Województwo
opolskie
Kody pocztowe
49-100
Numery
1 – 34

Adresy — Aleja Wolności (28)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Wolności 149-10050.63896617.627340
Aleja Wolności 249-10050.63872017.626631
Aleja Wolności 349-10050.63866517.627484
Aleja Wolności 449-10050.63847417.627058
Aleja Wolności 549-10050.63845317.627658
Aleja Wolności 649-10050.63835217.627153
Aleja Wolności 749-10050.63810717.628108
Aleja Wolności 849-10050.63826217.626794
Aleja Wolności 949-10050.63773617.628365
Aleja Wolności 9A49-10050.63761417.628462
Aleja Wolności 9B49-10050.63734717.628677
Aleja Wolności 9C49-10050.63721217.628783
Aleja Wolności 9D49-10050.63746717.628372
Aleja Wolności 1049-10050.63813517.626886
Aleja Wolności 1149-10050.63577817.629996
Aleja Wolności 11a49-10050.63665117.629252
Aleja Wolności 1249-10050.63804017.627477
Aleja Wolności 1349-10050.63241817.632767
Aleja Wolności 1449-10050.63778617.627689
Aleja Wolności 1649-10050.63749317.627921
Aleja Wolności 1849-10050.63718717.628168
Aleja Wolności 2049-10050.63694517.628361
Aleja Wolności 2249-10050.63681117.628476
Aleja Wolności 2449-10050.63622617.628940
Aleja Wolności 2649-10050.63609417.629110
Aleja Wolności 2849-10050.63594817.629225
Aleja Wolności 3049-10050.63576817.629313
Aleja Wolności 3449-10050.63374617.630659

Zabudowa — Aleja Wolności, Niemodlin

22,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
63%w budynkach wielorodzinnych
14,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,8kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Wolności

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
515 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Niemodlin, Reja515 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
brak danych633 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Szkoła Podstawowa Nr 1 (świetlica szkolna), ul. Reymonta 9, 49-100 Niemodlin1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A … 34 (28 numerów)

Inne ulice — Niemodlin

Wszystkie ulice: Niemodlin →

Aleja Wolności w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Wolności w miejscowości Niemodlin?

Wszystkie 28 adresy przy Aleja Wolności (Niemodlin) mają kod pocztowy 49-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Wolności (Niemodlin)?

Identyfikator ULIC to 00207, a SIMC miejscowości Niemodlin to 0965750. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0965750 + 00207.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Wolności?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Wolności w miejscowości Niemodlin zarejestrowano 28 punktów adresowych (numery od 1 do 34).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury