Aleje Stefana Batorego, Nowy Sącz

Aleje Stefana Batorego, Nowy Sącz — gmina miejska Nowy Sącz, powiat miejski Nowy Sącz, woj. małopolskie. 40 adresów, kod pocztowy 33-300.

Nazwa
Aleje Stefana Batorego
Miejscowość
Nowy Sącz SIMC 0959435
ULIC (TERYT)
42517
Gmina
Nowy Sącz TERC 1262011
Powiat
Nowy Sącz
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
33-300
Numery
44 – 92

Adresy — Aleje Stefana Batorego (40)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleje Stefana Batorego 4433-30049.61279220.698693
Aleje Stefana Batorego 4633-30049.61259820.698715
Aleje Stefana Batorego 46a33-30049.61247420.698760
Aleje Stefana Batorego 46b33-30049.61234520.698837
Aleje Stefana Batorego 4833-30049.61222020.698904
Aleje Stefana Batorego 5033-30049.61211720.698942
Aleje Stefana Batorego 5133-30049.61316820.699060
Aleje Stefana Batorego 5233-30049.61200920.699025
Aleje Stefana Batorego 5333-30049.61283320.699235
Aleje Stefana Batorego 5433-30049.61174020.699160
Aleje Stefana Batorego 54a33-30049.61163020.699218
Aleje Stefana Batorego 5533-30049.61277920.699625
Aleje Stefana Batorego 5633-30049.61151220.699281
Aleje Stefana Batorego 5733-30049.61266220.699682
Aleje Stefana Batorego 5833-30049.61139220.699345
Aleje Stefana Batorego 5933-30049.61253420.699756
Aleje Stefana Batorego 6033-30049.61124720.699402
Aleje Stefana Batorego 6133-30049.61245620.699810
Aleje Stefana Batorego 6233-30049.61102820.699573
Aleje Stefana Batorego 6333-30049.61215920.699597
Aleje Stefana Batorego 6433-30049.61071120.699658
Aleje Stefana Batorego 6533-30049.61201220.699673
Aleje Stefana Batorego 6733-30049.61146520.699945
Aleje Stefana Batorego 6833-30049.61051020.699903
Aleje Stefana Batorego 6933-30049.61132220.700024
Aleje Stefana Batorego 7033-30049.61032220.699919
Aleje Stefana Batorego 7133-30049.61117420.700119
Aleje Stefana Batorego 7333-30049.61081020.700293
Aleje Stefana Batorego 7533-30049.61063020.700391
Aleje Stefana Batorego 7633-30049.60954220.700224
Aleje Stefana Batorego 7733-30049.61027620.700726
Aleje Stefana Batorego 7833-30049.60887020.700665
Aleje Stefana Batorego 8033-30049.60857120.700823
Aleje Stefana Batorego 8133-30049.60882220.701849
Aleje Stefana Batorego 8233-30049.60837420.700972
Aleje Stefana Batorego 8433-30049.60824420.701042
Aleje Stefana Batorego 8633-30049.60806920.701136
Aleje Stefana Batorego 8833-30049.60792720.701261
Aleje Stefana Batorego 9033-30049.60758920.701389
Aleje Stefana Batorego 9233-30049.60715120.701565

Zabudowa — Aleje Stefana Batorego, Nowy Sącz

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
75%w budynkach wielorodzinnych
25%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,6kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 40 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleje Stefana Batorego

słabadostępność komunikacyjna (45 pkt)
209 mdo najbliższego przystanku
6linii w promieniu 800 m
482 mdo stacji kolejowej Nowy Sącz
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Al. Batorego II209 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Al. Batorego235 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Al. Batorego - Dw. PKP285 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grodzka368 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nawojowska - Os. Millenium 2 perony/słupki406 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grodzka I420 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sienkiewicza 3 perony/słupki427 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szujskiego458 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowy Sącz 3 perony/słupki482 mICK3PK7K7PREGTLK71 03:29–23:41
Waryńskiego 2 perony/słupki499 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sienkiewicza - ZUS506 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kunegundy I510 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 38Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, al. Aleje Stefana Batorego 76, 33-300 Nowy Sącz44, 46, 46a, 46b, 48, 50, 52, 54, 54a, 56 … 92 (25 numerów)
nr 37Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 … 77 (14 numerów)
nr 36Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych, ul. Bolesława Limanowskiego 4, 33-300 Nowy Sącz81

Ceny mieszkań — Aleje Stefana Batorego, Nowy Sącz

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6905 zł/m²miejscowość: Nowy Sącz · 59 transakcji
typowo 5583–8652 zł/m², mediana ceny 407 500 zł, śr. 61,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
6796 zł/m²6
2025 I półr.
7560 zł/m²27
2025 II półr.
6829 zł/m²22
2026 I półr.
6701 zł/m²4

Inne ulice — Nowy Sącz

Wszystkie ulice: Nowy Sącz →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleje Stefana Batorego w miejscowości Nowy Sącz?

Wszystkie 40 adresy przy Aleje Stefana Batorego (Nowy Sącz) mają kod pocztowy 33-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleje Stefana Batorego (Nowy Sącz)?

Identyfikator ULIC to 42517, a SIMC miejscowości Nowy Sącz to 0959435. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0959435 + 42517.

Ile budynków z adresem jest przy Aleje Stefana Batorego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleje Stefana Batorego w miejscowości Nowy Sącz zarejestrowano 40 punktów adresowych (numery od 44 do 92).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury