Rynek, Oborniki

Rynek, Oborniki — gmina miejska Oborniki, powiat obornicki, woj. wielkopolskie. 24 adresy, kod pocztowy 64-600.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Oborniki SIMC 0971181
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Oborniki TERC 3016014
Powiat
obornicki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-600
Numery
1 – 23

Adresy — Rynek (24)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 164-60052.64573216.810063
Rynek 264-60052.64570016.810313
Rynek 364-60052.64567916.810502
Rynek 464-60052.64565916.810665
Rynek 564-60052.64563416.810837
Rynek 664-60052.64562016.810999
Rynek 764-60052.64559616.811165
Rynek 864-60052.64542316.811364
Rynek 964-60052.64530616.811298
Rynek 1064-60052.64519216.811234
Rynek 1164-60052.64507516.811173
Rynek 1264-60052.64496516.811118
Rynek 1364-60052.64481016.810791
Rynek 1464-60052.64482916.810623
Rynek 1564-60052.64484916.810448
Rynek 15a64-60052.64486016.810292
Rynek 1664-60052.64487816.810120
Rynek 1764-60052.64489316.809970
Rynek 1864-60052.64491416.809787
Rynek 1964-60052.64492916.809630
Rynek 2064-60052.64514816.809420
Rynek 2164-60052.64525916.809466
Rynek 2264-60052.64538716.809526
Rynek 2364-60052.64552516.809580

Zabudowa — Rynek, Oborniki

8,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
62,5%w budynkach wielorodzinnych
29,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 24 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

słabadostępność komunikacyjna (20 pkt)
6 mdo najbliższego przystanku
7linii w promieniu 800 m
642 mdo stacji kolejowej Oborniki Wielkopolskie Miasto
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Oborniki, Rynek6 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Lipowa259 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, ul. Szamotulska425 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Piłsudskiego 2 perony/słupki450 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Szkolna481 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Dom Kultury520 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Gołaszyńska 2 perony/słupki586 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki Wielkopolskie Miasto 2 perony/słupki642 mICKWPKM1PKM2PKM4PKM5REG62 04:36–23:08
Oborniki, Mostowa647 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Obrzycka661 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Oborniki, Młyńska729 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach, ul. Szkolna 7, 64-600 Oborniki1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 23 (24 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Oborniki

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7956 zł/m²miejscowość: Oborniki · 5 transakcji
typowo 6960–8039 zł/m², mediana ceny 430 000 zł, śr. 51,3 m²

Inne ulice — Oborniki

Wszystkie ulice: Oborniki →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Oborniki?

Wszystkie 24 adresy przy Rynek (Oborniki) mają kod pocztowy 64-600.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Oborniki)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Oborniki to 0971181. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0971181 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Oborniki zarejestrowano 24 punkty adresowe (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury