Osiedle Jamne, Ochotnica Górna

Osiedle Jamne, Ochotnica Górna — gmina Ochotnica Dolna, powiat nowotarski, woj. małopolskie. 127 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Osiedle Jamne
Miejscowość
Ochotnica Górna SIMC 0457900
ULIC (TERYT)
58978
Gmina
Ochotnica Dolna TERC 1211102
Powiat
nowotarski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-452, 34-453
Numery
139 – 240B

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
34-452152C, 183A, 187C, 205B
34-453139, 139A, 140, 140A, 140B, 140C, 140D, 140E, 140F, 141 … 240B (123 numerów)

Adresy — Osiedle Jamne (127)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Jamne 13934-45349.51413820.247266
Osiedle Jamne 139A34-45349.51380720.246534
Osiedle Jamne 14034-45349.51492720.245538
Osiedle Jamne 140A34-45349.51547120.244498
Osiedle Jamne 140B34-45349.51614220.244813
Osiedle Jamne 140C34-45349.51592520.243897
Osiedle Jamne 140D34-45349.51579520.244538
Osiedle Jamne 140E34-45349.51638820.244655
Osiedle Jamne 140F34-45349.51592120.244066
Osiedle Jamne 14134-45349.51497320.244948
Osiedle Jamne 14234-45349.51613120.243598
Osiedle Jamne 142A34-45349.51605120.243418
Osiedle Jamne 14334-45349.51633620.243477
Osiedle Jamne 14434-45349.51656820.243562
Osiedle Jamne 14534-45349.51764320.242915
Osiedle Jamne 145A34-45349.51713720.242866
Osiedle Jamne 14634-45349.51821320.242502
Osiedle Jamne 14834-45349.51801420.240930
Osiedle Jamne 14934-45349.51917420.239999
Osiedle Jamne 149C34-45349.51852420.241492
Osiedle Jamne 15034-45349.51953720.239836
Osiedle Jamne 150A34-45349.52154520.239357
Osiedle Jamne 150B34-45349.52265120.238499
Osiedle Jamne 150C34-45349.52131820.239478
Osiedle Jamne 150D34-45349.52071220.239187
Osiedle Jamne 150E34-45349.51965620.239958
Osiedle Jamne 150G34-45349.52193920.239056
Osiedle Jamne 150H34-45349.52038120.239697
Osiedle Jamne 150J34-45349.52170420.239086
Osiedle Jamne 15134-45349.51970920.240821
Osiedle Jamne 15234-45349.52456020.239652
Osiedle Jamne 152A34-45349.52437820.239911
Osiedle Jamne 152B34-45349.52397720.239472
Osiedle Jamne 152C34-45249.52515620.239889
Osiedle Jamne 15334-45349.52243320.241537
Osiedle Jamne 153A34-45349.52229720.241754
Osiedle Jamne 153B34-45349.52297220.240282
Osiedle Jamne 15434-45349.52480620.238061
Osiedle Jamne 154A34-45349.52431720.238603
Osiedle Jamne 154B34-45349.52392520.238563
Osiedle Jamne 154C34-45349.52363020.238568
Osiedle Jamne 15534-45349.52595820.238001
Osiedle Jamne 155B34-45349.52702620.237865
Osiedle Jamne 155C34-45349.52720620.237804
Osiedle Jamne 155D34-45349.52652520.238024
Osiedle Jamne 155E34-45349.52605220.238378
Osiedle Jamne 155F34-45349.52727220.238099
Osiedle Jamne 155G34-45349.52683620.238110
Osiedle Jamne 155H34-45349.52751020.238714
Osiedle Jamne 155I34-45349.52732420.238289
Osiedle Jamne 15634-45349.52811520.237386
Osiedle Jamne 156A34-45349.52961820.237541
Osiedle Jamne 156B34-45349.52814920.238835
Osiedle Jamne 156C34-45349.52788820.238460
Osiedle Jamne 156H34-45349.52959620.239908
Osiedle Jamne 156J34-45349.52983320.239846
Osiedle Jamne 15734-45349.52940120.236838
Osiedle Jamne 157A34-45349.52835520.236528
Osiedle Jamne 157B34-45349.52889520.236655
Osiedle Jamne 157C34-45349.52798820.236707
Osiedle Jamne 157D34-45349.52785820.236738
Osiedle Jamne 157E34-45349.52906520.236791
Osiedle Jamne 15834-45349.53019420.236604
Osiedle Jamne 158A34-45349.53026620.236816
Osiedle Jamne 158B34-45349.52957920.236751
Osiedle Jamne 158C34-45349.52973420.236359
Osiedle Jamne 16134-45349.53123620.228931
Osiedle Jamne 16334-45349.53139020.236428
Osiedle Jamne 163A34-45349.53128120.236634
Osiedle Jamne 163C34-45349.53101820.236608
Osiedle Jamne 16434-45349.53175420.236242
Osiedle Jamne 164A34-45349.53191320.236228
Osiedle Jamne 16534-45349.53231920.236783
Osiedle Jamne 16634-45349.53004820.242251
Osiedle Jamne 16734-45349.53197220.241327
Osiedle Jamne 16834-45349.53525220.242921
Osiedle Jamne 16934-45349.53724920.239474
Osiedle Jamne 17034-45349.53451020.237285
Osiedle Jamne 170A34-45349.53492520.236982
Osiedle Jamne 170B34-45349.53301720.236740
Osiedle Jamne 170C34-45349.53355920.237348
Osiedle Jamne 17134-45349.53649420.236308
Osiedle Jamne 172A34-45349.53596320.234393
Osiedle Jamne 172B34-45349.53600320.234192
Osiedle Jamne 17434-45349.53754020.235343
Osiedle Jamne 174A34-45349.53737520.235750
Osiedle Jamne 174C34-45349.53777720.236120
Osiedle Jamne 17534-45349.53833920.236347
Osiedle Jamne 175A34-45349.53818020.235601
Osiedle Jamne 17634-45349.53903520.237913
Osiedle Jamne 17734-45349.53979720.238347
Osiedle Jamne 177A34-45349.54030620.239365
Osiedle Jamne 177B34-45349.54018620.238932
Osiedle Jamne 177C34-45349.54045120.240238
Osiedle Jamne 177D34-45349.54064220.241091
Osiedle Jamne 177E34-45349.54051420.240690
Osiedle Jamne 177F34-45349.54079820.240644
Osiedle Jamne 177G34-45349.54029720.240889
Osiedle Jamne 177H34-45349.54072920.240249
Osiedle Jamne 177I34-45349.54038320.241164
Osiedle Jamne 178A34-45349.54172020.240691
Osiedle Jamne 18134-45349.54103120.242459
Osiedle Jamne 181A34-45349.54079620.241874
Osiedle Jamne 18334-45349.54100220.239163
Osiedle Jamne 183A34-45249.54101020.238691
Osiedle Jamne 18434-45349.54131320.238242
Osiedle Jamne 184A34-45349.54127520.238050
Osiedle Jamne 18534-45349.54180920.237006
Osiedle Jamne 185A34-45349.54135920.236954
Osiedle Jamne 185B34-45349.54233020.238720
Osiedle Jamne 18634-45349.54332520.236879
Osiedle Jamne 18734-45349.53995320.233257
Osiedle Jamne 187A34-45349.53882520.233432
Osiedle Jamne 187B34-45349.53874920.233697
Osiedle Jamne 187C34-45249.53862520.234107
Osiedle Jamne 19034-45349.54783820.234183
Osiedle Jamne 190A34-45349.54775420.233267
Osiedle Jamne 190B34-45349.54719220.234011
Osiedle Jamne 19434-45349.54853020.228526
Osiedle Jamne 194A34-45349.54827120.227214
Osiedle Jamne 19534-45349.54965020.228457
Osiedle Jamne 197A34-45349.54837720.226004
Osiedle Jamne 197B34-45349.54897520.226533
Osiedle Jamne 199B34-45349.55034820.224976
Osiedle Jamne 202B34-45349.54901120.226933
Osiedle Jamne 205B34-45249.51367620.249273
Osiedle Jamne 240B34-45349.51355820.248402

Zabudowa — Osiedle Jamne, Ochotnica Górna

94,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
5,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 4
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 118 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Jamne

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Ochotnica Górna 207, 34-453 Ochotnica Górna139, 139A, 140, 140A, 140B, 140C, 140D, 140E, 140F, 141 … 240B (127 numerów)

Inne ulice — Ochotnica Górna

Wszystkie ulice: Ochotnica Górna →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Jamne w miejscowości Ochotnica Górna?

Osiedle Jamne (Ochotnica Górna) ma 2 kodów pocztowych: 34-452 — nr 152C, 183A, 187C, 205B; 34-453 — nr 139, 139A, 140, 140A, 140B, 140C, 140D, 140E, 140F, 141 … 240B (123 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Jamne (Ochotnica Górna)?

Identyfikator ULIC to 58978, a SIMC miejscowości Ochotnica Górna to 0457900. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0457900 + 58978.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Jamne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Jamne w miejscowości Ochotnica Górna zarejestrowano 127 punktów adresowych (numery od 139 do 240B).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury