Osiedle Za Jeziorem, Ocypel

Osiedle Za Jeziorem, Ocypel — gmina Lubichowo, powiat starogardzki, woj. pomorskie. 7 adresów, kod pocztowy 83-240.

Nazwa
Osiedle Za Jeziorem
Miejscowość
Ocypel SIMC 0166597
ULIC (TERYT)
56323
Gmina
Lubichowo TERC 2213062
Powiat
starogardzki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-240
Numery
1 – 28

Adresy — Osiedle Za Jeziorem (7)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Za Jeziorem 183-24053.80308118.294210
Osiedle Za Jeziorem 283-24053.80287618.294270
Osiedle Za Jeziorem 483-24053.80243718.294335
Osiedle Za Jeziorem 683-24053.80223818.293595
Osiedle Za Jeziorem 883-24053.80196418.293577
Osiedle Za Jeziorem 2683-24053.80085918.292044
Osiedle Za Jeziorem 2883-24053.80064718.292075

Zabudowa — Osiedle Za Jeziorem, Ocypel

33,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
66,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Za Jeziorem

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Świetlica w Ocyplu, Ocypel ul. Szkolna 4, 83-240 Lubichowo1, 2, 4, 6, 8, 26, 28

Inne ulice — Ocypel

Wszystkie ulice: Ocypel →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Za Jeziorem w miejscowości Ocypel?

Wszystkie 7 adresy przy Osiedle Za Jeziorem (Ocypel) mają kod pocztowy 83-240.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Za Jeziorem (Ocypel)?

Identyfikator ULIC to 56323, a SIMC miejscowości Ocypel to 0166597. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0166597 + 56323.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Za Jeziorem?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Za Jeziorem w miejscowości Ocypel zarejestrowano 7 punktów adresowych (numery od 1 do 28).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury