Plac Kilińskiego, Odrzywół

Plac Kilińskiego, Odrzywół — gmina miejska Odrzywół, powiat przysuski, woj. mazowieckie. 47 adresów, kod pocztowy 26-425.

Nazwa
Plac Kilińskiego
Miejscowość
Odrzywół SIMC 0630110
ULIC (TERYT)
39611
Gmina
Odrzywół TERC 1423044
Powiat
przysuski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
26-425
Numery
1 – 50

Adresy — Plac Kilińskiego (47)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kilińskiego 126-42551.51899120.555300
Plac Kilińskiego 226-42551.51903720.555255
Plac Kilińskiego 326-42551.51909120.555207
Plac Kilińskiego 426-42551.51914420.555163
Plac Kilińskiego 526-42551.51920120.555109
Plac Kilińskiego 626-42551.51927220.555050
Plac Kilińskiego 726-42551.51934320.554984
Plac Kilińskiego 826-42551.51940720.554930
Plac Kilińskiego 926-42551.51946120.554878
Plac Kilińskiego 1026-42551.51951220.554838
Plac Kilińskiego 1126-42551.51955620.554796
Plac Kilińskiego 1226-42551.51963220.554579
Plac Kilińskiego 1326-42551.51971520.555160
Plac Kilińskiego 1426-42551.51975020.555256
Plac Kilińskiego 1526-42551.51977420.555327
Plac Kilińskiego 1626-42551.51996320.555548
Plac Kilińskiego 1726-42551.51988120.555652
Plac Kilińskiego 1826-42551.51991620.555766
Plac Kilińskiego 1926-42551.51996020.555900
Plac Kilińskiego 2026-42551.52002820.556139
Plac Kilińskiego 2126-42551.52013720.556047
Plac Kilińskiego 2226-42551.52020020.556591
Plac Kilińskiego 2326-42551.52007420.556447
Plac Kilińskiego 2426-42551.52002320.556502
Plac Kilińskiego 2526-42551.51997320.556556
Plac Kilińskiego 2626-42551.51991620.556614
Plac Kilińskiego 2726-42551.51984820.556682
Plac Kilińskiego 2826-42551.51979520.556739
Plac Kilińskiego 2926-42551.51973620.556807
Plac Kilińskiego 3026-42551.51968020.556873
Plac Kilińskiego 3126-42551.51962120.556961
Plac Kilińskiego 3226-42551.51958120.557056
Plac Kilińskiego 3326-42551.51953620.557150
Plac Kilińskiego 3426-42551.51934620.556844
Plac Kilińskiego 3526-42551.51931320.556747
Plac Kilińskiego 3726-42551.51925320.556546
Plac Kilińskiego 3826-42551.51922120.556461
Plac Kilińskiego 3926-42551.51912720.556221
Plac Kilińskiego 4126-42551.51910620.556111
Plac Kilińskiego 4326-42551.51905320.555973
Plac Kilińskiego 4426-42551.51903220.555902
Plac Kilińskiego 44A26-42551.51859220.556273
Plac Kilińskiego 4526-42551.51899920.555836
Plac Kilińskiego 4626-42551.51897620.555762
Plac Kilińskiego 4726-42551.51894720.555671
Plac Kilińskiego 4826-42551.51891420.555574
Plac Kilińskiego 5026-42551.51888020.555450

Zabudowa — Plac Kilińskiego, Odrzywół

80,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
19,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 47 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kilińskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
28 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Odrzywół 2 perony/słupki28 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Odrzywół487 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek590 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek650 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Publiczna Szkoła Podstawowa w Odrzywole, ul. Warszawska 51, 26-425 Odrzywół1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 50 (47 numerów)

Inne ulice — Odrzywół

Wszystkie ulice: Odrzywół →

Plac Kilińskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kilińskiego w miejscowości Odrzywół?

Wszystkie 47 adresy przy Plac Kilińskiego (Odrzywół) mają kod pocztowy 26-425.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kilińskiego (Odrzywół)?

Identyfikator ULIC to 39611, a SIMC miejscowości Odrzywół to 0630110. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0630110 + 39611.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kilińskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kilińskiego w miejscowości Odrzywół zarejestrowano 47 punktów adresowych (numery od 1 do 50).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury