Trakt Napoleoński, Ołdakowizna

Trakt Napoleoński, Ołdakowizna — gmina Stanisławów, powiat miński, woj. mazowieckie. 45 adresów, kod pocztowy 05-304.

Nazwa
Trakt Napoleoński
Miejscowość
Ołdakowizna SIMC 0690016
ULIC (TERYT)
27438
Gmina
Stanisławów TERC 1412145
Powiat
miński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-304
Numery
4 – 159

Adresy — Trakt Napoleoński (45)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Trakt Napoleoński 405-30452.32313421.547622
Trakt Napoleoński 605-30452.32311321.547222
Trakt Napoleoński 905-30452.32233021.563585
Trakt Napoleoński 1105-30452.32241721.563226
Trakt Napoleoński 1405-30452.32309521.545434
Trakt Napoleoński 1605-30452.32302021.544475
Trakt Napoleoński 2505-30452.32240521.560647
Trakt Napoleoński 3305-30452.32248921.559282
Trakt Napoleoński 3705-30452.32243621.558497
Trakt Napoleoński 6305-30452.32275421.548431
Trakt Napoleoński 6505-30452.32272621.547681
Trakt Napoleoński 6905-30452.32262821.546650
Trakt Napoleoński 7105-30452.32263421.546209
Trakt Napoleoński 71B05-30452.32229821.546264
Trakt Napoleoński 7305-30452.32267421.545774
Trakt Napoleoński 7505-30452.32246921.545323
Trakt Napoleoński 75A05-30452.32221021.545373
Trakt Napoleoński 12105-30452.32310621.524313
Trakt Napoleoński 121A05-30452.32282321.524359
Trakt Napoleoński 121B05-30452.32251521.524169
Trakt Napoleoński 121D05-30452.32209621.524128
Trakt Napoleoński 121E05-30452.32183921.524045
Trakt Napoleoński 121F05-30452.32126821.523783
Trakt Napoleoński 123A05-30452.32288621.523937
Trakt Napoleoński 12505-30452.32307421.523583
Trakt Napoleoński 12705-30452.32311121.523169
Trakt Napoleoński 127A05-30452.32288121.523074
Trakt Napoleoński 12905-30452.32312021.522541
Trakt Napoleoński 129A05-30452.32291021.522585
Trakt Napoleoński 13105-30452.32312221.522323
Trakt Napoleoński 131A05-30452.32287021.522208
Trakt Napoleoński 13305-30452.32093621.521254
Trakt Napoleoński 133A05-30452.32150921.520652
Trakt Napoleoński 139A05-30452.32286221.520013
Trakt Napoleoński 139D05-30452.32190021.520049
Trakt Napoleoński 139E05-30452.32158521.519969
Trakt Napoleoński 141A05-30452.32287721.519445
Trakt Napoleoński 141B05-30452.32239521.519339
Trakt Napoleoński 141C05-30452.32217221.519354
Trakt Napoleoński 141D05-30452.32188021.519293
Trakt Napoleoński 141F05-30452.32141121.519294
Trakt Napoleoński 15105-30452.32310021.517502
Trakt Napoleoński 15505-30452.32314921.516882
Trakt Napoleoński 15705-30452.32324621.516511
Trakt Napoleoński 15905-30452.32319721.516036

Zabudowa — Trakt Napoleoński, Ołdakowizna

9,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
90,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 44 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Trakt Napoleoński

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
485 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rządza 2 perony/słupki485 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Rządza726 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 8Budynek remizy OSP Rządza, Rządza 27B, 05-304 Stanisławów4, 6, 9, 11, 14, 16, 25, 33, 37, 63 … 159 (45 numerów)

Inne ulice — Ołdakowizna

Wszystkie ulice: Ołdakowizna →

Trakt Napoleoński w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Trakt Napoleoński w miejscowości Ołdakowizna?

Wszystkie 45 adresy przy Trakt Napoleoński (Ołdakowizna) mają kod pocztowy 05-304.

Jaki jest kod ULIC ulicy Trakt Napoleoński (Ołdakowizna)?

Identyfikator ULIC to 27438, a SIMC miejscowości Ołdakowizna to 0690016. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0690016 + 27438.

Ile budynków z adresem jest przy Trakt Napoleoński?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Trakt Napoleoński w miejscowości Ołdakowizna zarejestrowano 45 punktów adresowych (numery od 4 do 159).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury