Droga Księżycowa, Osiedle Wilga

Droga Księżycowa, Osiedle Wilga — gmina Wilga, powiat garwoliński, woj. mazowieckie. 36 adresów, kod pocztowy 08-470.

Nazwa
Droga Księżycowa
Miejscowość
Osiedle Wilga SIMC 0694095
ULIC (TERYT)
30516
Gmina
Wilga TERC 1403132
Powiat
garwoliński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
08-470
Numery
2 – 61

Adresy — Droga Księżycowa (36)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Droga Księżycowa 208-47051.84342921.426894
Droga Księżycowa 308-47051.84304621.428074
Droga Księżycowa 408-47051.84311821.426744
Droga Księżycowa 708-47051.84243821.427936
Droga Księżycowa 808-47051.84230521.426700
Droga Księżycowa 908-47051.84203721.428133
Droga Księżycowa 1108-47051.84173321.428193
Droga Księżycowa 1208-47051.84166321.427001
Droga Księżycowa 1408-47051.84126621.426988
Droga Księżycowa 1608-47051.84100821.427164
Droga Księżycowa 2008-47051.83969521.427074
Droga Księżycowa 2208-47051.83935221.427073
Droga Księżycowa 2308-47051.83947521.428251
Droga Księżycowa 2408-47051.83891121.427061
Droga Księżycowa 2508-47051.83892321.428272
Droga Księżycowa 2708-47051.83870021.428433
Droga Księżycowa 2808-47051.83841021.427153
Droga Księżycowa 2908-47051.83835821.428270
Droga Księżycowa 3108-47051.83791721.428425
Droga Księżycowa 3208-47051.83759221.427193
Droga Księżycowa 3708-47051.83692421.428210
Droga Księżycowa 3808-47051.83561321.426985
Droga Księżycowa 3908-47051.83651121.428111
Droga Księżycowa 4108-47051.83596321.428428
Droga Księżycowa 4208-47051.83485621.426907
Droga Księżycowa 4408-47051.83453521.427232
Droga Księżycowa 4808-47051.83334321.427387
Droga Księżycowa 4908-47051.83442821.428164
Droga Księżycowa 5008-47051.83297421.427215
Droga Księżycowa 5108-47051.83422821.428130
Droga Księżycowa 5208-47051.83255421.427385
Droga Księżycowa 5308-47051.83373921.428322
Droga Księżycowa 5508-47051.83341021.428273
Droga Księżycowa 5608-47051.83186521.427242
Droga Księżycowa 5908-47051.83259721.428343
Droga Księżycowa 6108-47051.83220921.428404

Zabudowa — Droga Księżycowa, Osiedle Wilga

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
100%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 34 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Droga Księżycowa

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Publiczna Szkoła Podstawowa w Wildze, ul. Adama Mickiewicza 8, 08-470 Wilga2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16 … 61 (36 numerów)

Inne ulice — Osiedle Wilga

Wszystkie ulice: Osiedle Wilga →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Droga Księżycowa w miejscowości Osiedle Wilga?

Wszystkie 36 adresy przy Droga Księżycowa (Osiedle Wilga) mają kod pocztowy 08-470.

Jaki jest kod ULIC ulicy Droga Księżycowa (Osiedle Wilga)?

Identyfikator ULIC to 30516, a SIMC miejscowości Osiedle Wilga to 0694095. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0694095 + 30516.

Ile budynków z adresem jest przy Droga Księżycowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Droga Księżycowa w miejscowości Osiedle Wilga zarejestrowano 36 punktów adresowych (numery od 2 do 61).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury