Szosa Gdańska, Osielsko

Szosa Gdańska, Osielsko — gmina Osielsko, powiat bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie. 63 adresy, kod pocztowy 86-031.

Nazwa
Szosa Gdańska
Miejscowość
Osielsko SIMC 0093600
ULIC (TERYT)
31633
Gmina
Osielsko TERC 0403062
Powiat
bydgoski
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
86-031
Numery
2 – 91

Adresy — Szosa Gdańska (63)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Szosa Gdańska 286-03153.17839618.061399
Szosa Gdańska 386-03153.17987618.061776
Szosa Gdańska 3A86-03153.18030718.061395
Szosa Gdańska 486-03153.17868618.061322
Szosa Gdańska 586-03153.18019518.061871
Szosa Gdańska 686-03153.17866518.061776
Szosa Gdańska 986-03153.18081118.062694
Szosa Gdańska 1286-03153.17973018.062650
Szosa Gdańska 1586-03153.18113618.062251
Szosa Gdańska 1686-03153.18022518.063402
Szosa Gdańska 1786-03153.18103418.062888
Szosa Gdańska 1886-03153.18036618.063525
Szosa Gdańska 1986-03153.18119418.063424
Szosa Gdańska 2086-03153.18070318.064998
Szosa Gdańska 2286-03153.18094918.064807
Szosa Gdańska 2386-03153.18142318.063777
Szosa Gdańska 2586-03153.18177518.063795
Szosa Gdańska 2686-03153.18131418.064750
Szosa Gdańska 2786-03153.18190118.064152
Szosa Gdańska 2886-03153.18175018.065505
Szosa Gdańska 2986-03153.18213218.063577
Szosa Gdańska 3186-03153.18245918.064862
Szosa Gdańska 3286-03153.18266818.066809
Szosa Gdańska 3486-03153.18281218.067028
Szosa Gdańska 3586-03153.18292218.065343
Szosa Gdańska 3686-03153.18295618.067311
Szosa Gdańska 36A86-03153.18301518.067325
Szosa Gdańska 3886-03153.18307918.067932
Szosa Gdańska 4086-03153.18335018.067590
Szosa Gdańska 4186-03153.18503318.068344
Szosa Gdańska 4386-03153.18581018.069202
Szosa Gdańska 4486-03153.18389718.068709
Szosa Gdańska 44A86-03153.18388618.068121
Szosa Gdańska 4686-03153.18412818.068589
Szosa Gdańska 4786-03153.18678018.069702
Szosa Gdańska 4986-03153.18727618.070556
Szosa Gdańska 50A86-03153.18442418.068939
Szosa Gdańska 50B86-03153.18456818.068930
Szosa Gdańska 52A86-03153.18503418.069835
Szosa Gdańska 5386-03153.18774518.071013
Szosa Gdańska 5486-03153.18596518.070227
Szosa Gdańska 55A86-03153.18868818.071671
Szosa Gdańska 5686-03153.18662818.071292
Szosa Gdańska 5786-03153.18889018.071920
Szosa Gdańska 5986-03153.18938418.071741
Szosa Gdańska 64A86-03153.18989118.074016
Szosa Gdańska 6586-03153.19028918.073345
Szosa Gdańska 65A86-03153.18995018.072954
Szosa Gdańska 6686-03153.19018618.074341
Szosa Gdańska 6786-03153.19063518.073597
Szosa Gdańska 7286-03153.19162118.075728
Szosa Gdańska 7386-03153.19179918.073724
Szosa Gdańska 7486-03153.19189518.076144
Szosa Gdańska 7586-03153.19185818.074343
Szosa Gdańska 7686-03153.19266818.076916
Szosa Gdańska 8186-03153.19278418.074496
Szosa Gdańska 8286-03153.19487118.078639
Szosa Gdańska 8386-03153.19337718.075313
Szosa Gdańska 8486-03153.19512118.078946
Szosa Gdańska 8586-03153.19439418.074522
Szosa Gdańska 8686-03153.19546318.079175
Szosa Gdańska 8986-03153.19497918.077270
Szosa Gdańska 9186-03153.19516418.077559

Zabudowa — Szosa Gdańska, Osielsko

43,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
56,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 57 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Szosa Gdańska

słabadostępność komunikacyjna (91 pkt)
151 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
3,9 kmdo stacji kolejowej Maksymilianowo
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Osielsko - Wybudowanie 2 perony/słupki151 m4124 04:25–21:50
Osielsko - Jana Pawła II 2 perony/słupki240 m419852 04:24–23:36
Osielsko - Kąty 2 perony/słupki531 m9828 04:43–23:35

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 8Szkoła Podstawowa w Osielsku, ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko2, 3, 3A, 4, 5, 6, 9, 15, 17, 19 … 41 (17 numerów)
nr 13Szkoła Podstawowa w Osielsku, ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36 … 56 (21 numerów)
nr 9Szkoła Podstawowa w Osielsku, ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko43, 47, 49, 53, 55A, 57, 59, 65, 65A, 67 … 91 (17 numerów)
nr 12Szkoła Podstawowa w Osielsku, ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko64A, 66, 72, 74, 76, 82, 84, 86

Ceny mieszkań — Szosa Gdańska, Osielsko

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8060 zł/m²miejscowość: Osielsko · 78 transakcji
typowo 6866–8535 zł/m², mediana ceny 544 624 zł, śr. 76,4 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
7324 zł/m²17
2025 I półr.
8075 zł/m²17
2025 II półr.
8214 zł/m²41
2026 I półr.
13 819 zł/m²3

Inne ulice — Osielsko

Wszystkie ulice: Osielsko →

Szosa Gdańska w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Szosa Gdańska w miejscowości Osielsko?

Wszystkie 63 adresy przy Szosa Gdańska (Osielsko) mają kod pocztowy 86-031.

Jaki jest kod ULIC ulicy Szosa Gdańska (Osielsko)?

Identyfikator ULIC to 31633, a SIMC miejscowości Osielsko to 0093600. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0093600 + 31633.

Ile budynków z adresem jest przy Szosa Gdańska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Szosa Gdańska w miejscowości Osielsko zarejestrowano 63 punkty adresowe (numery od 2 do 91).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury