Rynek Denkowski, Ostrowiec Świętokrzyski

Rynek Denkowski, Ostrowiec Świętokrzyski — gmina miejska Ostrowiec Świętokrzyski, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie. 30 adresów, kod pocztowy 27-400.

Nazwa
Rynek Denkowski
Miejscowość
Ostrowiec Świętokrzyski SIMC 0947308
ULIC (TERYT)
19255
Gmina
Ostrowiec Świętokrzyski TERC 2607011
Powiat
ostrowiecki
Województwo
świętokrzyskie
Kody pocztowe
27-400
Numery
1 – 28

Adresy — Rynek Denkowski (30)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek Denkowski 127-40050.93059221.422609
Rynek Denkowski 227-40050.93050421.422537
Rynek Denkowski 2a27-40050.93038021.422505
Rynek Denkowski 327-40050.93035021.422360
Rynek Denkowski 427-40050.93030721.422305
Rynek Denkowski 527-40050.93024821.422230
Rynek Denkowski 5A27-40050.93005321.422685
Rynek Denkowski 627-40050.93014621.422099
Rynek Denkowski 727-40050.93006221.421985
Rynek Denkowski 827-40050.93015321.421697
Rynek Denkowski 927-40050.93027721.421344
Rynek Denkowski 1027-40050.93035121.421039
Rynek Denkowski 10A27-40050.93042621.420845
Rynek Denkowski 1127-40050.93059721.420688
Rynek Denkowski 1227-40050.93070721.420784
Rynek Denkowski 1527-40050.93098721.421070
Rynek Denkowski 1627-40050.93107821.421162
Rynek Denkowski 1727-40050.93115521.421242
Rynek Denkowski 1827-40050.93128321.421515
Rynek Denkowski 18b27-40050.93123821.421594
Rynek Denkowski 1927-40050.93119021.421680
Rynek Denkowski 2027-40050.93103021.421965
Rynek Denkowski 20A27-40050.93127521.422173
Rynek Denkowski 2127-40050.93125921.422489
Rynek Denkowski 2227-40050.93092021.422268
Rynek Denkowski 22a27-40050.93087421.422384
Rynek Denkowski 2327-40050.93079521.422582
Rynek Denkowski 2427-40050.93075121.422669
Rynek Denkowski 24a27-40050.93071321.422762
Rynek Denkowski 2827-40050.93081221.421308

Zabudowa — Rynek Denkowski, Ostrowiec Świętokrzyski

89,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
10,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 29 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek Denkowski

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
14 mdo najbliższego przystanku
2,1 kmdo stacji kolejowej Bodzechów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
OSTROWIEC ŚW. / Rynek Denkowski / 0314 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Rynek Denkowski / 0143 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Podstawie / 01316 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek336 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Samsonowicza / 11338 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Podstawie / 02345 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Rudzka / 02417 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Rudzka / 01450 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Ostrowiecka / 01599 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Chrzanowskiego / 10676 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Ostrowiecka / 02708 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
OSTROWIEC ŚW. / Rudzka / 04740 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 35Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Niewiadoma 19, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski1, 2, 2a, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8 … 28 (30 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek Denkowski, Ostrowiec Świętokrzyski

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4771 zł/m²miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski · 235 transakcji
typowo 4022–5608 zł/m², mediana ceny 210 000 zł, śr. 47,7 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4490 zł/m²30
2025 I półr.
4539 zł/m²83
2025 II półr.
5001 zł/m²68
2026 I półr.
4835 zł/m²54

Inne ulice — Ostrowiec Świętokrzyski

Wszystkie ulice: Ostrowiec Świętokrzyski →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek Denkowski w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski?

Wszystkie 30 adresy przy Rynek Denkowski (Ostrowiec Świętokrzyski) mają kod pocztowy 27-400.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek Denkowski (Ostrowiec Świętokrzyski)?

Identyfikator ULIC to 19255, a SIMC miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski to 0947308. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0947308 + 19255.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek Denkowski?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek Denkowski w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski zarejestrowano 30 punktów adresowych (numery od 1 do 28).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury