Osiedle Na Łąkach, Ostrzyce

Osiedle Na Łąkach, Ostrzyce — gmina Somonino, powiat kartuski, woj. pomorskie. 17 adresów, kod pocztowy 83-311.

Nazwa
Osiedle Na Łąkach
Miejscowość
Ostrzyce SIMC 0172505
ULIC (TERYT)
57265
Gmina
Somonino TERC 2205052
Powiat
kartuski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-311
Numery
1 – 23

Adresy — Osiedle Na Łąkach (17)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Na Łąkach 183-31154.25462618.127117
Osiedle Na Łąkach 283-31154.25446518.126989
Osiedle Na Łąkach 483-31154.25424218.126466
Osiedle Na Łąkach 583-31154.25413418.126246
Osiedle Na Łąkach 683-31154.25401118.126000
Osiedle Na Łąkach 983-31154.25403318.125202
Osiedle Na Łąkach 1083-31154.25414218.125451
Osiedle Na Łąkach 1183-31154.25426818.125742
Osiedle Na Łąkach 1583-31154.25476018.126617
Osiedle Na Łąkach 1683-31154.25488818.126887
Osiedle Na Łąkach 1783-31154.25590618.125672
Osiedle Na Łąkach 1883-31154.25600418.125343
Osiedle Na Łąkach 1983-31154.25610018.125014
Osiedle Na Łąkach 2083-31154.25626318.124968
Osiedle Na Łąkach 2183-31154.25646918.125028
Osiedle Na Łąkach 2283-31154.25666618.125044
Osiedle Na Łąkach 2383-31154.25672018.124646

Zabudowa — Osiedle Na Łąkach, Ostrzyce

26,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
73,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 15 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Na Łąkach

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
578 mdo najbliższego przystanku
2,4 kmdo stacji kolejowej Wieżyca
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Ostrzyce 2 perony/słupki578 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 10Centrum Integracji Społecznej, Ostrzyce ul. Droga Kaszubska 9, 83-311 Goręczyno1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16 … 23 (17 numerów)

Inne ulice — Ostrzyce

Wszystkie ulice: Ostrzyce →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Na Łąkach w miejscowości Ostrzyce?

Wszystkie 17 adresy przy Osiedle Na Łąkach (Ostrzyce) mają kod pocztowy 83-311.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Na Łąkach (Ostrzyce)?

Identyfikator ULIC to 57265, a SIMC miejscowości Ostrzyce to 0172505. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0172505 + 57265.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Na Łąkach?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Na Łąkach w miejscowości Ostrzyce zarejestrowano 17 punktów adresowych (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury