Aleja Tysiąclecia, Oświęcim

Aleja Tysiąclecia, Oświęcim — gmina miejska Oświęcim, powiat oświęcimski, woj. małopolskie. 38 adresów, kod pocztowy 32-600.

Nazwa
Aleja Tysiąclecia
Miejscowość
Oświęcim SIMC 0924997
ULIC (TERYT)
00206
Gmina
Oświęcim TERC 1213011
Powiat
oświęcimski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-600
Numery
1 – 65

Adresy — Aleja Tysiąclecia (38)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Tysiąclecia 132-60050.03518419.244514
Aleja Tysiąclecia 332-60050.03506319.244499
Aleja Tysiąclecia 532-60050.03491819.244481
Aleja Tysiąclecia 732-60050.03480019.244469
Aleja Tysiąclecia 932-60050.03521619.243891
Aleja Tysiąclecia 1132-60050.03510219.243878
Aleja Tysiąclecia 12C32-60050.03608619.234480
Aleja Tysiąclecia 1332-60050.03495019.243857
Aleja Tysiąclecia 1532-60050.03483019.243843
Aleja Tysiąclecia 1732-60050.03539619.242547
Aleja Tysiąclecia 17A32-60050.03539719.242645
Aleja Tysiąclecia 17B32-60050.03539419.242755
Aleja Tysiąclecia 1932-60050.03542119.241885
Aleja Tysiąclecia 2132-60050.03547119.241233
Aleja Tysiąclecia 21A32-60050.03547719.241077
Aleja Tysiąclecia 2332-60050.03552019.237437
Aleja Tysiąclecia 2532-60050.03537219.237419
Aleja Tysiąclecia 2732-60050.03522519.237405
Aleja Tysiąclecia 2932-60050.03555019.236805
Aleja Tysiąclecia 3132-60050.03540419.236789
Aleja Tysiąclecia 3332-60050.03526019.236773
Aleja Tysiąclecia 3532-60050.03559019.236185
Aleja Tysiąclecia 3732-60050.03543819.236167
Aleja Tysiąclecia 3932-60050.03529419.236147
Aleja Tysiąclecia 4132-60050.03561619.235555
Aleja Tysiąclecia 4332-60050.03547419.235540
Aleja Tysiąclecia 4532-60050.03532319.235522
Aleja Tysiąclecia 4732-60050.03565519.234930
Aleja Tysiąclecia 4932-60050.03550819.234908
Aleja Tysiąclecia 5132-60050.03536119.234890
Aleja Tysiąclecia 5332-60050.03579319.233717
Aleja Tysiąclecia 53F32-60050.03580319.233511
Aleja Tysiąclecia 5532-60050.03579119.233235
Aleja Tysiąclecia 5732-60050.03579619.233069
Aleja Tysiąclecia 5932-60050.03580119.232933
Aleja Tysiąclecia 6132-60050.03580819.232735
Aleja Tysiąclecia 6332-60050.03581219.232545
Aleja Tysiąclecia 6532-60050.03582119.232285

Zabudowa — Aleja Tysiąclecia, Oświęcim

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
76,3%w budynkach wielorodzinnych
23,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,8kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 38 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Tysiąclecia

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
42 mdo najbliższego przystanku
3,1 kmdo stacji kolejowej Oświęcim
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Tysiąclecia 2 perony/słupki42 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kowal 2 perony/słupki148 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dąbrowskiego 2 perony/słupki250 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle OCK 2 perony/słupki290 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Transchemia 2 perony/słupki385 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Słowackiego II 2 perony/słupki445 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Olszewskiego 2 perony/słupki495 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szpitalna Pętla504 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Technikum Chemiczne514 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sobieskiego634 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyspiańskiego 2 perony/słupki639 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szpital 2 perony/słupki642 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 19Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Aleja Juliusza Słowackiego 41, 32-600 Oświęcim1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17A … 21A (14 numerów)
nr 17Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 24, 32-600 Oświęcim23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 … 65 (23 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Tysiąclecia, Oświęcim

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5891 zł/m²ulica: Aleja Tysiąclecia · 9 transakcji
typowo 5351–7602 zł/m², mediana ceny 328 000 zł, śr. 52,2 m²
7044 zł/m²miejscowość: Oświęcim · 436 transakcji
typowo 5824–8359 zł/m², mediana ceny 314 516 zł, śr. 47,9 m²

Inne ulice — Oświęcim

Wszystkie ulice: Oświęcim →

Aleja Tysiąclecia w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Tysiąclecia w miejscowości Oświęcim?

Wszystkie 38 adresy przy Aleja Tysiąclecia (Oświęcim) mają kod pocztowy 32-600.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Tysiąclecia (Oświęcim)?

Identyfikator ULIC to 00206, a SIMC miejscowości Oświęcim to 0924997. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0924997 + 00206.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Tysiąclecia?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Tysiąclecia w miejscowości Oświęcim zarejestrowano 38 punktów adresowych (numery od 1 do 65).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury