Osiedle Czarne, Pietrzykowice

Osiedle Czarne, Pietrzykowice — gmina Łodygowice, powiat żywiecki, woj. śląskie. 6 adresów, kod pocztowy 34-326.

Nazwa
Osiedle Czarne
Miejscowość
Pietrzykowice SIMC 0059826
ULIC (TERYT)
44194
Gmina
Łodygowice TERC 2417082
Powiat
żywiecki
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
34-326
Numery
1 – 9

Adresy — Osiedle Czarne (6)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Czarne 134-32649.70387119.131000
Osiedle Czarne 234-32649.70387519.132135
Osiedle Czarne 334-32649.70412819.137959
Osiedle Czarne 434-32649.70469219.137875
Osiedle Czarne 834-32649.70427619.131423
Osiedle Czarne 934-32649.70467719.130530

Zabudowa — Osiedle Czarne, Pietrzykowice

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 4 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Czarne

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Kościuszki 120, 34-326 Pietrzykowice1, 2, 3, 4, 8, 9

Inne ulice — Pietrzykowice

Wszystkie ulice: Pietrzykowice →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Czarne w miejscowości Pietrzykowice?

Wszystkie 6 adresy przy Osiedle Czarne (Pietrzykowice) mają kod pocztowy 34-326.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Czarne (Pietrzykowice)?

Identyfikator ULIC to 44194, a SIMC miejscowości Pietrzykowice to 0059826. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0059826 + 44194.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Czarne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Czarne w miejscowości Pietrzykowice zarejestrowano 6 punktów adresowych (numery od 1 do 9).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury