Osiedle Nad Zalewem, Pilica

Osiedle Nad Zalewem, Pilica — gmina miejska Pilica, powiat zawierciański, woj. śląskie. 6 adresów, kod pocztowy 42-436.

Nazwa
Osiedle Nad Zalewem
Miejscowość
Pilica SIMC 0219566
ULIC (TERYT)
49395
Gmina
Pilica TERC 2416074
Powiat
zawierciański
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
42-436
Numery
1 – 24

Adresy — Osiedle Nad Zalewem (6)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Nad Zalewem 142-43650.45482519.645917
Osiedle Nad Zalewem 442-43650.45502419.646640
Osiedle Nad Zalewem 742-43650.45545719.647036
Osiedle Nad Zalewem 1542-43650.45388319.644483
Osiedle Nad Zalewem 1742-43650.45489319.647585
Osiedle Nad Zalewem 2442-43650.45480419.648073

Zabudowa — Osiedle Nad Zalewem, Pilica

33,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
66,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Nad Zalewem

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
371 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pilica 17 stycznia371 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pilica Mickiewicza789 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pilicy, ul. 17 Stycznia 2a, 42-436 Pilica1, 4, 7, 15, 17, 24

Inne ulice — Pilica

Wszystkie ulice: Pilica →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Nad Zalewem w miejscowości Pilica?

Wszystkie 6 adresy przy Osiedle Nad Zalewem (Pilica) mają kod pocztowy 42-436.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Nad Zalewem (Pilica)?

Identyfikator ULIC to 49395, a SIMC miejscowości Pilica to 0219566. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0219566 + 49395.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Nad Zalewem?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Nad Zalewem w miejscowości Pilica zarejestrowano 6 punktów adresowych (numery od 1 do 24).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury