Latawcowa, Piwniczna-Zdrój

Latawcowa, Piwniczna-Zdrój — gmina miejska Piwniczna-Zdrój, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. 28 adresów, kod pocztowy 33-350.

Nazwa
Latawcowa
Miejscowość
Piwniczna-Zdrój SIMC 0961768
ULIC (TERYT)
28818
Gmina
Piwniczna-Zdrój TERC 1210134
Powiat
nowosądecki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
33-350
Numery
1 – 31

Adresy — Latawcowa (28)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Latawcowa 133-35049.43868920.695518
Latawcowa 233-35049.43889120.692376
Latawcowa 2A33-35049.43895120.692462
Latawcowa 333-35049.43924220.691725
Latawcowa 3A33-35049.43913220.691783
Latawcowa 3B33-35049.43913520.691675
Latawcowa 433-35049.43932820.691353
Latawcowa 533-35049.43964620.691219
Latawcowa 633-35049.43961220.691498
Latawcowa 733-35049.43935020.690109
Latawcowa 833-35049.44002620.689987
Latawcowa 1033-35049.43904220.688802
Latawcowa 1133-35049.43927920.689074
Latawcowa 11A33-35049.43930220.689199
Latawcowa 1233-35049.43866120.691907
Latawcowa 1333-35049.43941820.688960
Latawcowa 1433-35049.43906720.692891
Latawcowa 1533-35049.43896520.689503
Latawcowa 1633-35049.43911520.690324
Latawcowa 1733-35049.43912220.691996
Latawcowa 1833-35049.43978620.690350
Latawcowa 1933-35049.43878720.694788
Latawcowa 2033-35049.43902220.689831
Latawcowa 2133-35049.43909520.690599
Latawcowa 2233-35049.43879620.690335
Latawcowa 2533-35049.43958020.689621
Latawcowa 3033-35049.44036220.690246
Latawcowa 3133-35049.44036420.690699

Zabudowa — Latawcowa, Piwniczna-Zdrój

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Latawcowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
348 mdo najbliższego przystanku
1,8 kmdo stacji kolejowej Piwniczna-Zdrój
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szczawnicka II348 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna-Zdrój1, 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7 … 31 (28 numerów)

Inne ulice — Piwniczna-Zdrój

Wszystkie ulice: Piwniczna-Zdrój →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Latawcowa w miejscowości Piwniczna-Zdrój?

Wszystkie 28 adresy przy Latawcowa (Piwniczna-Zdrój) mają kod pocztowy 33-350.

Jaki jest kod ULIC ulicy Latawcowa (Piwniczna-Zdrój)?

Identyfikator ULIC to 28818, a SIMC miejscowości Piwniczna-Zdrój to 0961768. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0961768 + 28818.

Ile budynków z adresem jest przy Latawcowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Latawcowa w miejscowości Piwniczna-Zdrój zarejestrowano 28 punktów adresowych (numery od 1 do 31).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury