Skorupy, Piwniczna-Zdrój

Skorupy, Piwniczna-Zdrój — gmina miejska Piwniczna-Zdrój, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. 15 adresów, kod pocztowy 33-350.

Nazwa
Skorupy
Miejscowość
Piwniczna-Zdrój SIMC 0961768
ULIC (TERYT)
31040
Gmina
Piwniczna-Zdrój TERC 1210134
Powiat
nowosądecki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
33-350
Numery
1 – 16

Adresy — Skorupy (15)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Skorupy 133-35049.44168020.726447
Skorupy 233-35049.44131920.731751
Skorupy 333-35049.44124620.732197
Skorupy 433-35049.44093720.732258
Skorupy 533-35049.44285920.731834
Skorupy 733-35049.44236220.732414
Skorupy 833-35049.44215320.732469
Skorupy 933-35049.44249520.731679
Skorupy 1033-35049.44236520.732840
Skorupy 10A33-35049.44228520.733141
Skorupy 1133-35049.44193620.733032
Skorupy 1233-35049.44137720.732741
Skorupy 1433-35049.44270020.731909
Skorupy 1533-35049.44117620.731799
Skorupy 1633-35049.44170520.732434

Zabudowa — Skorupy, Piwniczna-Zdrój

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 15 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Skorupy

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 11, 33-350 Piwniczna-Zdrój1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10A … 16 (15 numerów)

Inne ulice — Piwniczna-Zdrój

Wszystkie ulice: Piwniczna-Zdrój →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Skorupy w miejscowości Piwniczna-Zdrój?

Wszystkie 15 adresy przy Skorupy (Piwniczna-Zdrój) mają kod pocztowy 33-350.

Jaki jest kod ULIC ulicy Skorupy (Piwniczna-Zdrój)?

Identyfikator ULIC to 31040, a SIMC miejscowości Piwniczna-Zdrój to 0961768. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0961768 + 31040.

Ile budynków z adresem jest przy Skorupy?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Skorupy w miejscowości Piwniczna-Zdrój zarejestrowano 15 punktów adresowych (numery od 1 do 16).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury