Aleja Wyzwolenia, Pludry

Aleja Wyzwolenia, Pludry — gmina Dobrodzień, powiat oleski, woj. opolskie. 23 adresy, kod pocztowy 46-380.

Nazwa
Aleja Wyzwolenia
Miejscowość
Pludry SIMC 0131280
ULIC (TERYT)
35290
Gmina
Dobrodzień TERC 1608015
Powiat
oleski
Województwo
opolskie
Kody pocztowe
46-380
Numery
1 – 20

Adresy — Aleja Wyzwolenia (23)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Wyzwolenia 146-38050.67520418.467728
Aleja Wyzwolenia 246-38050.67324918.473648
Aleja Wyzwolenia 346-38050.67237118.475633
Aleja Wyzwolenia 446-38050.67091718.473011
Aleja Wyzwolenia 4A46-38050.67049018.472768
Aleja Wyzwolenia 4B46-38050.67024018.473542
Aleja Wyzwolenia 4C46-38050.67064418.472818
Aleja Wyzwolenia 546-38050.67010118.472586
Aleja Wyzwolenia 646-38050.67019618.471580
Aleja Wyzwolenia 746-38050.66991118.472395
Aleja Wyzwolenia 846-38050.66959318.471699
Aleja Wyzwolenia 946-38050.66933118.471991
Aleja Wyzwolenia 1046-38050.66886418.471916
Aleja Wyzwolenia 1146-38050.66842518.471818
Aleja Wyzwolenia 1246-38050.66856918.472255
Aleja Wyzwolenia 1346-38050.66805918.472465
Aleja Wyzwolenia 1446-38050.66788018.472571
Aleja Wyzwolenia 1546-38050.66762818.472383
Aleja Wyzwolenia 1646-38050.66638118.471939
Aleja Wyzwolenia 16A46-38050.66583818.471929
Aleja Wyzwolenia 1746-38050.66540018.471862
Aleja Wyzwolenia 1846-38050.66279318.472348
Aleja Wyzwolenia 2046-38050.66201118.471095

Zabudowa — Aleja Wyzwolenia, Pludry

91,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
8,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 23 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Wyzwolenia

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
356 mdo najbliższego przystanku
699 mdo stacji kolejowej Pludry
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pludry356 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pludry 2 perony/słupki561 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pludry699 mkolej — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Publiczna Szkoła Podstawowa, Pludry ul. Aleja Wyzwolenia 4b, 46-375 Dobrodzień1, 2, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7 … 20 (23 numerów)

Inne ulice — Pludry

Wszystkie ulice: Pludry →

Aleja Wyzwolenia w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Wyzwolenia w miejscowości Pludry?

Wszystkie 23 adresy przy Aleja Wyzwolenia (Pludry) mają kod pocztowy 46-380.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Wyzwolenia (Pludry)?

Identyfikator ULIC to 35290, a SIMC miejscowości Pludry to 0131280. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0131280 + 35290.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Wyzwolenia?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Wyzwolenia w miejscowości Pludry zarejestrowano 23 punkty adresowe (numery od 1 do 20).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury