Aleja Fatimska, Pokrzywnica

Aleja Fatimska, Pokrzywnica — gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski, woj. mazowieckie. 53 adresy, kod pocztowy 06-121.

Nazwa
Aleja Fatimska
Miejscowość
Pokrzywnica SIMC 0122915
ULIC (TERYT)
49492
Gmina
Pokrzywnica TERC 1424032
Powiat
pułtuski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
06-121
Numery
1 – 72

Adresy — Aleja Fatimska (53)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Fatimska 106-12152.61983421.018972
Aleja Fatimska 206-12152.62038521.019157
Aleja Fatimska 306-12152.62001721.018374
Aleja Fatimska 406-12152.62038221.018780
Aleja Fatimska 506-12152.62001421.017814
Aleja Fatimska 606-12152.62035321.018233
Aleja Fatimska 706-12152.62005321.016828
Aleja Fatimska 7A06-12152.62001221.017345
Aleja Fatimska 806-12152.62032221.017842
Aleja Fatimska 906-12152.62006421.016324
Aleja Fatimska 1006-12152.62032821.017603
Aleja Fatimska 1106-12152.62008721.015891
Aleja Fatimska 1206-12152.62044321.017380
Aleja Fatimska 1306-12152.62010521.015370
Aleja Fatimska 1406-12152.62037321.017117
Aleja Fatimska 1506-12152.62007821.014773
Aleja Fatimska 1606-12152.62036421.016724
Aleja Fatimska 1706-12152.62008021.014464
Aleja Fatimska 2106-12152.62011021.013425
Aleja Fatimska 2206-12152.62039921.015550
Aleja Fatimska 2506-12152.62011521.012989
Aleja Fatimska 2606-12152.62035321.015203
Aleja Fatimska 2706-12152.62013821.012592
Aleja Fatimska 2906-12152.62014721.011917
Aleja Fatimska 3006-12152.62034421.014388
Aleja Fatimska 3206-12152.62040621.013880
Aleja Fatimska 3306-12152.62007121.011362
Aleja Fatimska 3506-12152.62016921.011078
Aleja Fatimska 3606-12152.62052021.012960
Aleja Fatimska 3706-12152.62015421.010304
Aleja Fatimska 4006-12152.62055321.012268
Aleja Fatimska 4106-12152.62018921.009399
Aleja Fatimska 4306-12152.62020621.009106
Aleja Fatimska 4406-12152.62042721.010977
Aleja Fatimska 4506-12152.62022521.008512
Aleja Fatimska 4606-12152.62049621.010421
Aleja Fatimska 4706-12152.62023321.008244
Aleja Fatimska 4906-12152.62025221.007696
Aleja Fatimska 5106-12152.62026921.007218
Aleja Fatimska 5306-12152.62028321.006803
Aleja Fatimska 5406-12152.62068521.008627
Aleja Fatimska 54A06-12152.62133221.008596
Aleja Fatimska 5506-12152.62028521.006093
Aleja Fatimska 5706-12152.62033421.005708
Aleja Fatimska 5806-12152.62070921.007762
Aleja Fatimska 5906-12152.62035921.005358
Aleja Fatimska 6306-12152.62055521.002581
Aleja Fatimska 63a06-12152.62049821.001915
Aleja Fatimska 63B06-12152.62055121.001604
Aleja Fatimska 6706-12152.62057620.996881
Aleja Fatimska 6806-12152.62031320.988767
Aleja Fatimska 7006-12152.62107220.985115
Aleja Fatimska 7206-12152.62134920.984363

Zabudowa — Aleja Fatimska, Pokrzywnica

94,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
5,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 51 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Fatimska

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
450 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pokrzywnica 2 perony/słupki450 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pokrzywnica 2 perony/słupki619 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokrzywnicy, ul. Pułtuska 2, 06-121 Pokrzywnica1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9 … 72 (53 numerów)

Inne ulice — Pokrzywnica

Wszystkie ulice: Pokrzywnica →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Fatimska w miejscowości Pokrzywnica?

Wszystkie 53 adresy przy Aleja Fatimska (Pokrzywnica) mają kod pocztowy 06-121.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Fatimska (Pokrzywnica)?

Identyfikator ULIC to 49492, a SIMC miejscowości Pokrzywnica to 0122915. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0122915 + 49492.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Fatimska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Fatimska w miejscowości Pokrzywnica zarejestrowano 53 punkty adresowe (numery od 1 do 72).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury