Osiedle nad Jeziorem, Prusinowo

Osiedle nad Jeziorem, Prusinowo — gmina Kórnik, powiat poznański, woj. wielkopolskie. 12 adresów, kod pocztowy 62-035.

Nazwa
Osiedle nad Jeziorem
Miejscowość
Prusinowo SIMC 0586632
ULIC (TERYT)
47098
Gmina
Kórnik TERC 3021095
Powiat
poznański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-035
Numery
1 – 8

Adresy — Osiedle nad Jeziorem (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle nad Jeziorem 162-03552.19510517.128403
Osiedle nad Jeziorem 262-03552.19516017.127814
Osiedle nad Jeziorem 2C62-03552.19522517.126833
Osiedle nad Jeziorem 2D62-03552.19509117.126364
Osiedle nad Jeziorem 2E62-03552.19532017.126183
Osiedle nad Jeziorem 2F62-03552.19545617.126613
Osiedle nad Jeziorem 362-03552.19507117.127572
Osiedle nad Jeziorem 462-03552.19497417.127288
Osiedle nad Jeziorem 562-03552.19497917.126947
Osiedle nad Jeziorem 662-03552.19484117.126690
Osiedle nad Jeziorem 762-03552.19473717.126429
Osiedle nad Jeziorem 862-03552.19450317.126183

Zabudowa — Osiedle nad Jeziorem, Prusinowo

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle nad Jeziorem

słabadostępność komunikacyjna (15 pkt)
369 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
4,4 kmdo stacji kolejowej Śnieciska
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Prusinowo/Południe 2 perony/słupki369 m56158010 06:36–16:28
Prusinowo/Wieś 2 perony/słupki482 m56158010 06:35–16:27

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 23Świetlica wiejska w Prusinowie, Prusinowo 1A, 62-035 Prusinowo1, 2, 2C, 2D, 2E, 2F, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle nad Jeziorem w miejscowości Prusinowo?

Wszystkie 12 adresy przy Osiedle nad Jeziorem (Prusinowo) mają kod pocztowy 62-035.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle nad Jeziorem (Prusinowo)?

Identyfikator ULIC to 47098, a SIMC miejscowości Prusinowo to 0586632. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0586632 + 47098.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle nad Jeziorem?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle nad Jeziorem w miejscowości Prusinowo zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 8).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury