Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Pułtusk

Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Pułtusk — gmina miejska Pułtusk, powiat pułtuski, woj. mazowieckie. 27 adresów, kod pocztowy 06-100.

Nazwa
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Miejscowość
Pułtusk SIMC 0930816
ULIC (TERYT)
45312
Gmina
Pułtusk TERC 1424044
Powiat
pułtuski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
06-100
Numery
1A – 60

Adresy — Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego (27)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1A06-10052.70941021.078724
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 306-10052.70972621.079018
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 506-10052.70955921.078877
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 806-10052.71010821.079878
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1006-10052.71019021.079910
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1206-10052.71037721.080087
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1306-10052.71060421.079785
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1406-10052.71054021.080127
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1506-10052.71083021.079793
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1606-10052.71058021.080131
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1806-10052.71072121.080223
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2006-10052.71087621.080242
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2306-10052.71172221.079804
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2406-10052.71129721.080232
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2706-10052.71218721.079854
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3006-10052.71205121.080381
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3306-10052.71275721.079910
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3606-10052.71274121.080437
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3706-10052.71319621.079888
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4006-10052.71288921.080664
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4906-10052.71414721.082445
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5006-10052.71392921.081809
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5206-10052.71392221.081902
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5406-10052.71391721.082139
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5606-10052.71391221.082274
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5806-10052.71390221.082549
Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6006-10052.71389821.082644

Zabudowa — Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Pułtusk

92,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
7,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 26 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
119 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pułtusk ul. Kościuszki 2 perony/słupki119 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pułtusk ul. Sienkiewicza356 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pułtusk ul. Białowiejska466 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pułtusk ul. Wojska Polskiego 2 perony/słupki624 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kościuszki Rondo657 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
3 Maja Rondo788 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 10Żłobek Miejski, ul. Rafała Krajewskiego 3B, 06-100 Pułtusk1A, 3, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16 … 60 (27 numerów)

Inne ulice — Pułtusk

Wszystkie ulice: Pułtusk →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego w miejscowości Pułtusk?

Wszystkie 27 adresy przy Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Pułtusk) mają kod pocztowy 06-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Pułtusk)?

Identyfikator ULIC to 45312, a SIMC miejscowości Pułtusk to 0930816. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0930816 + 45312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego w miejscowości Pułtusk zarejestrowano 27 punktów adresowych (numery od 1A do 60).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury