Osiedle Szkolne, Pyszczyn

Osiedle Szkolne, Pyszczyn — gmina Gniezno, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 12 adresów, kod pocztowy 62-200.

Nazwa
Osiedle Szkolne
Miejscowość
Pyszczyn SIMC 0583616
ULIC (TERYT)
47944
Gmina
Gniezno TERC 3003032
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-200
Numery
1 – 14

Adresy — Osiedle Szkolne (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Szkolne 162-20052.56629817.597158
Osiedle Szkolne 362-20052.56630517.598227
Osiedle Szkolne 462-20052.56608717.598073
Osiedle Szkolne 562-20052.56583417.598078
Osiedle Szkolne 662-20052.56550617.598244
Osiedle Szkolne 762-20052.56545617.597891
Osiedle Szkolne 862-20052.56548317.597487
Osiedle Szkolne 962-20052.56547417.597014
Osiedle Szkolne 1062-20052.56540817.596648
Osiedle Szkolne 1362-20052.56577917.597232
Osiedle Szkolne 13a62-20052.56577517.597097
Osiedle Szkolne 1462-20052.56582517.597617

Zabudowa — Osiedle Szkolne, Pyszczyn

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 12 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Szkolne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
71 mdo najbliższego przystanku
4,1 kmdo stacji kolejowej Gniezno
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pyszczyn I 2 perony/słupki71 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pyszczyn II 2 perony/słupki677 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/19 w Zdziechowie, Zdziechowa 136, 62-211 Zdziechowa1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13a, 14

Inne ulice — Pyszczyn

Wszystkie ulice: Pyszczyn →

Osiedle Szkolne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Szkolne w miejscowości Pyszczyn?

Wszystkie 12 adresy przy Osiedle Szkolne (Pyszczyn) mają kod pocztowy 62-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Szkolne (Pyszczyn)?

Identyfikator ULIC to 47944, a SIMC miejscowości Pyszczyn to 0583616. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0583616 + 47944.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Szkolne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Szkolne w miejscowości Pyszczyn zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 14).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury