Aleje Jana Pawła II, Radomsko

Aleje Jana Pawła II, Radomsko — gmina miejska Radomsko, powiat radomszczański, woj. łódzkie. 6 adresów, kod pocztowy 97-500.

Nazwa
Aleje Jana Pawła II
Miejscowość
Radomsko SIMC 0968078
ULIC (TERYT)
37819
Gmina
Radomsko TERC 1012011
Powiat
radomszczański
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
97-500
Numery
1 – 9

Adresy — Aleje Jana Pawła II (6)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleje Jana Pawła II 197-50051.06854119.440738
Aleje Jana Pawła II 397-50051.06873919.440949
Aleje Jana Pawła II 497-50051.06909919.441984
Aleje Jana Pawła II 597-50051.06896419.441184
Aleje Jana Pawła II 797-50051.06924519.441255
Aleje Jana Pawła II 997-50051.06946219.441477

Zabudowa — Aleje Jana Pawła II, Radomsko

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
16,7%w budynkach wielorodzinnych
83,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,3kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleje Jana Pawła II

słabadostępność komunikacyjna (18 pkt)
168 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
678 mdo stacji kolejowej Radomsko
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Reymonta WDH168 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Reymonta Żeromskiego217 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Narutowicza217 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Plac 3 Maja Poczta223 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Plac 3maja Park288 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Przedborska293 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wiadukt Reymonta302 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Warszyca306 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Narutowicza Kino 1336 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wiadukt341 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Reymonta Kościuszki 2 perony/słupki350 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sierakowskiego399 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 13Muzeum Regionalne, ul. Narutowicza 1, 97-500 Radomsko1, 3, 4, 5, 7, 9

Ceny mieszkań — Aleje Jana Pawła II, Radomsko

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7544 zł/m²miejscowość: Radomsko · 174 transakcje
typowo 7000–8045 zł/m², mediana ceny 335 135 zł, śr. 47,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
7305 zł/m²11
2025 I półr.
7327 zł/m²46
2025 II półr.
7754 zł/m²40
2026 I półr.
7712 zł/m²66
2026 II półr.
8000 zł/m²11

Inne ulice — Radomsko

Wszystkie ulice: Radomsko →

Aleje Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleje Jana Pawła II w miejscowości Radomsko?

Wszystkie 6 adresy przy Aleje Jana Pawła II (Radomsko) mają kod pocztowy 97-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleje Jana Pawła II (Radomsko)?

Identyfikator ULIC to 37819, a SIMC miejscowości Radomsko to 0968078. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0968078 + 37819.

Ile budynków z adresem jest przy Aleje Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleje Jana Pawła II w miejscowości Radomsko zarejestrowano 6 punktów adresowych (numery od 1 do 9).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury