Osiedle Dębowe, Rataje

Osiedle Dębowe, Rataje — gmina Chodzież, powiat chodzieski, woj. wielkopolskie. 23 adresy, kod pocztowy 64-800.

Nazwa
Osiedle Dębowe
Miejscowość
Rataje SIMC 0524720
ULIC (TERYT)
43560
Gmina
Chodzież TERC 3001032
Powiat
chodzieski
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-800
Numery
1 – 23

Adresy — Osiedle Dębowe (23)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Dębowe 164-80053.00346316.939462
Osiedle Dębowe 264-80053.00354516.939889
Osiedle Dębowe 364-80053.00357516.940268
Osiedle Dębowe 464-80053.00365816.940619
Osiedle Dębowe 564-80053.00372416.940983
Osiedle Dębowe 664-80053.00401116.939315
Osiedle Dębowe 764-80053.00411216.939619
Osiedle Dębowe 864-80053.00415816.940071
Osiedle Dębowe 964-80053.00422016.940383
Osiedle Dębowe 1064-80053.00425016.940705
Osiedle Dębowe 1164-80053.00427316.939165
Osiedle Dębowe 1264-80053.00434616.939397
Osiedle Dębowe 1364-80053.00442216.939935
Osiedle Dębowe 1464-80053.00446116.940325
Osiedle Dębowe 1564-80053.00467916.938845
Osiedle Dębowe 1664-80053.00479816.939268
Osiedle Dębowe 1764-80053.00486616.939602
Osiedle Dębowe 1864-80053.00490316.940016
Osiedle Dębowe 1964-80053.00502016.938702
Osiedle Dębowe 2064-80053.00511116.939094
Osiedle Dębowe 2164-80053.00519216.939449
Osiedle Dębowe 2264-80053.00535716.939711
Osiedle Dębowe 2364-80053.00529916.940052

Zabudowa — Osiedle Dębowe, Rataje

88,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
11,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 18 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Dębowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
236 mdo najbliższego przystanku
2,4 kmdo stacji kolejowej Chodzież
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rataje, szkoła 2 perony/słupki236 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. Słoneczna (OSM) 2 perony/słupki260 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Rataje, ul. Chodzieska 2 perony/słupki323 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chodzież, Słoneczna687 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Świetlica Wiejska w Ratajach, Rataje os. Osiedle Wichrowe Wzgórze 1, 64-800 Chodzież1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 23 (23 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Dębowe, Rataje

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6900 zł/m²miejscowość: Rataje · 21 transakcji
typowo 6750–7230 zł/m², mediana ceny 314 433 zł, śr. 43,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
6706 zł/m²3
2025 I półr.
6875 zł/m²6
2025 II półr.
7216 zł/m²6
2026 I półr.
7222 zł/m²6

Inne ulice — Rataje

Wszystkie ulice: Rataje →

Osiedle Dębowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Dębowe w miejscowości Rataje?

Wszystkie 23 adresy przy Osiedle Dębowe (Rataje) mają kod pocztowy 64-800.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Dębowe (Rataje)?

Identyfikator ULIC to 43560, a SIMC miejscowości Rataje to 0524720. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0524720 + 43560.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Dębowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Dębowe w miejscowości Rataje zarejestrowano 23 punkty adresowe (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury