Aleja Jana Pawła II, Regulice

Aleja Jana Pawła II, Regulice — gmina Alwernia, powiat chrzanowski, woj. małopolskie. 63 adresy, kod pocztowy 32-566.

Nazwa
Aleja Jana Pawła II
Miejscowość
Regulice SIMC 0314780
ULIC (TERYT)
33262
Gmina
Alwernia TERC 1203015
Powiat
chrzanowski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-566
Numery
1 – 84

Adresy — Aleja Jana Pawła II (63)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Jana Pawła II 132-56650.08255319.528808
Aleja Jana Pawła II 332-56650.08343319.529076
Aleja Jana Pawła II 432-56650.08389919.532785
Aleja Jana Pawła II 532-56650.08379219.529479
Aleja Jana Pawła II 632-56650.08380819.530137
Aleja Jana Pawła II 732-56650.08421319.528866
Aleja Jana Pawła II 932-56650.08428619.529793
Aleja Jana Pawła II 1032-56650.08515619.532091
Aleja Jana Pawła II 10a32-56650.08533019.532379
Aleja Jana Pawła II 1232-56650.08618019.533054
Aleja Jana Pawła II 1332-56650.08471119.529344
Aleja Jana Pawła II 1432-56650.08735619.532588
Aleja Jana Pawła II 1532-56650.08455319.530151
Aleja Jana Pawła II 1632-56650.08760119.532721
Aleja Jana Pawła II 16A32-56650.08785219.532779
Aleja Jana Pawła II 1732-56650.08479619.530372
Aleja Jana Pawła II 1832-56650.08888419.532673
Aleja Jana Pawła II 1932-56650.08510419.530310
Aleja Jana Pawła II 2032-56650.08976119.533393
Aleja Jana Pawła II 2332-56650.08635219.531270
Aleja Jana Pawła II 23A32-56650.08581119.532054
Aleja Jana Pawła II 2432-56650.09031319.533675
Aleja Jana Pawła II 2532-56650.08714619.531990
Aleja Jana Pawła II 2632-56650.09053819.533636
Aleja Jana Pawła II 2732-56650.08717119.531581
Aleja Jana Pawła II 2832-56650.09076219.533689
Aleja Jana Pawła II 2932-56650.08758119.531826
Aleja Jana Pawła II 3032-56650.09092819.534510
Aleja Jana Pawła II 3332-56650.08833819.532569
Aleja Jana Pawła II 3432-56650.09112819.534346
Aleja Jana Pawła II 3532-56650.08853519.532445
Aleja Jana Pawła II 36A32-56650.09140419.534655
Aleja Jana Pawła II 3732-56650.08896019.532138
Aleja Jana Pawła II 3832-56650.09142619.533642
Aleja Jana Pawła II 3932-56650.09005219.532992
Aleja Jana Pawła II 4232-56650.09177919.533733
Aleja Jana Pawła II 4332-56650.09060319.533103
Aleja Jana Pawła II 4432-56650.09208019.533619
Aleja Jana Pawła II 4532-56650.09082919.533248
Aleja Jana Pawła II 4632-56650.09225819.533766
Aleja Jana Pawła II 4732-56650.09083719.532964
Aleja Jana Pawła II 5032-56650.09240619.534199
Aleja Jana Pawła II 5132-56650.09151819.532477
Aleja Jana Pawła II 5532-56650.09276019.533052
Aleja Jana Pawła II 55A32-56650.09274719.532631
Aleja Jana Pawła II 5732-56650.09309219.530520
Aleja Jana Pawła II 5832-56650.09353619.534687
Aleja Jana Pawła II 5932-56650.09344819.533329
Aleja Jana Pawła II 6132-56650.09381819.533803
Aleja Jana Pawła II 6332-56650.09439919.534366
Aleja Jana Pawła II 64A32-56650.09406219.535581
Aleja Jana Pawła II 6532-56650.09465619.534495
Aleja Jana Pawła II 6632-56650.09436519.535174
Aleja Jana Pawła II 6832-56650.09460519.535069
Aleja Jana Pawła II 6932-56650.09532819.534602
Aleja Jana Pawła II 7032-56650.09478019.535213
Aleja Jana Pawła II 7132-56650.09543419.534930
Aleja Jana Pawła II 7232-56650.09499919.535412
Aleja Jana Pawła II 7332-56650.09557719.535050
Aleja Jana Pawła II 7532-56650.09608019.535574
Aleja Jana Pawła II 7632-56650.09535919.535441
Aleja Jana Pawła II 7932-56650.09687719.535982
Aleja Jana Pawła II 8432-56650.09638619.536337

Zabudowa — Aleja Jana Pawła II, Regulice

95,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
4,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,1kondygnacji średnio, najwyższy: 3
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 61 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Jana Pawła II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
26 mdo najbliższego przystanku
960 mdo stacji kolejowej Regulice
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Regulice Szkoła 2 perony/słupki26 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Regulice Centrum 2 perony/słupki456 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 8Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Regulicach, Regulice ul. Aleja Jana Pawła II 10, 32-566 Alwernia1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10a, 12 … 84 (63 numerów)

Inne ulice — Regulice

Wszystkie ulice: Regulice →

Aleja Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Jana Pawła II w miejscowości Regulice?

Wszystkie 63 adresy przy Aleja Jana Pawła II (Regulice) mają kod pocztowy 32-566.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Jana Pawła II (Regulice)?

Identyfikator ULIC to 33262, a SIMC miejscowości Regulice to 0314780. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0314780 + 33262.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Jana Pawła II w miejscowości Regulice zarejestrowano 63 punkty adresowe (numery od 1 do 84).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury