Osiedle Przemysława II, Rogoźno

Osiedle Przemysława II, Rogoźno — gmina miejska Rogoźno, powiat obornicki, woj. wielkopolskie. 33 adresy, kod pocztowy 64-610.

Nazwa
Osiedle Przemysława II
Miejscowość
Rogoźno SIMC 0967080
ULIC (TERYT)
53804
Gmina
Rogoźno TERC 3016024
Powiat
obornicki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-610
Numery
1a – 20

Adresy — Osiedle Przemysława II (33)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przemysława II 1a64-61052.75149516.987579
Osiedle Przemysława II 1B64-61052.75160916.987886
Osiedle Przemysława II 264-61052.75097016.987085
Osiedle Przemysława II 364-61052.75077516.988663
Osiedle Przemysława II 3A64-61052.75102916.987679
Osiedle Przemysława II 3B64-61052.75108416.988555
Osiedle Przemysława II 4A64-61052.75048216.987047
Osiedle Przemysława II 4B64-61052.75047916.986824
Osiedle Przemysława II 4C64-61052.75046716.986546
Osiedle Przemysława II 564-61052.75026416.989092
Osiedle Przemysława II 664-61052.75004816.987194
Osiedle Przemysława II 764-61052.75057316.987711
Osiedle Przemysława II 7A64-61052.75026916.987777
Osiedle Przemysława II 7B64-61052.75028516.987980
Osiedle Przemysława II 7C64-61052.75019516.987988
Osiedle Przemysława II 7D64-61052.75017616.987784
Osiedle Przemysława II 7H64-61052.74984516.987898
Osiedle Przemysława II 7K64-61052.74956916.987788
Osiedle Przemysława II 864-61052.75019116.988513
Osiedle Przemysława II 8a64-61052.75018716.988146
Osiedle Przemysława II 964-61052.74984516.988801
Osiedle Przemysława II 1064-61052.74963416.988403
Osiedle Przemysława II 1164-61052.74916816.988623
Osiedle Przemysława II 1264-61052.74858916.988900
Osiedle Przemysława II 12a64-61052.74860716.988349
Osiedle Przemysława II 1364-61052.74851916.989679
Osiedle Przemysława II 1464-61052.74941216.987379
Osiedle Przemysława II 1564-61052.74892216.987294
Osiedle Przemysława II 1664-61052.74927716.987883
Osiedle Przemysława II 1764-61052.74908116.986721
Osiedle Przemysława II 1864-61052.74788816.988081
Osiedle Przemysława II 1964-61052.74790516.988784
Osiedle Przemysława II 2064-61052.74826816.988938

Zabudowa — Osiedle Przemysława II, Rogoźno

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
59,4%w budynkach wielorodzinnych
40,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 32 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przemysława II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
185 mdo najbliższego przystanku
1,2 kmdo stacji kolejowej Rogoźno Wielkopolskie
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rogoźno, ul. Seminarialna185 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Rogoźno ul. Kotlarska 2 perony/słupki430 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Przedszkole Samorządowe Nr 2, ul. Seminarialna 11, 64-610 Rogoźno2, 3, 3A, 3B, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7 … 10 (20 numerów)
nr 5Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Seminarialna 16, 64-610 Rogoźno11, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Ceny mieszkań — Osiedle Przemysława II, Rogoźno

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6016 zł/m²miejscowość: Rogoźno · 5 transakcji
typowo 5589–6950 zł/m², mediana ceny 327 000 zł, śr. 50,7 m²

Inne ulice — Rogoźno

Wszystkie ulice: Rogoźno →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przemysława II w miejscowości Rogoźno?

Wszystkie 33 adresy przy Osiedle Przemysława II (Rogoźno) mają kod pocztowy 64-610.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przemysława II (Rogoźno)?

Identyfikator ULIC to 53804, a SIMC miejscowości Rogoźno to 0967080. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0967080 + 53804.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przemysława II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przemysława II w miejscowości Rogoźno zarejestrowano 33 punkty adresowe (numery od 1a do 20).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury