Aleja Kasztanowa, Rybno

Aleja Kasztanowa, Rybno — gmina Rybno, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie. 22 adresy, kod pocztowy 96-514.

Nazwa
Aleja Kasztanowa
Miejscowość
Rybno SIMC 0736907
ULIC (TERYT)
32289
Gmina
Rybno TERC 1428062
Powiat
sochaczewski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
96-514
Numery
1 – 42

Adresy — Aleja Kasztanowa (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Kasztanowa 196-51452.24262220.103921
Aleja Kasztanowa 296-51452.24230720.103041
Aleja Kasztanowa 496-51452.24218520.103303
Aleja Kasztanowa 596-51452.24192020.105053
Aleja Kasztanowa 696-51452.24037720.104846
Aleja Kasztanowa 796-51452.24166120.105785
Aleja Kasztanowa 896-51452.24078220.106804
Aleja Kasztanowa 996-51452.24084820.107904
Aleja Kasztanowa 1096-51452.24066920.107077
Aleja Kasztanowa 1296-51452.24055820.107359
Aleja Kasztanowa 1596-51452.23904320.112854
Aleja Kasztanowa 1796-51452.23834920.114634
Aleja Kasztanowa 17A96-51452.23838520.114025
Aleja Kasztanowa 2096-51452.23967220.108864
Aleja Kasztanowa 2196-51452.23731620.117025
Aleja Kasztanowa 2396-51452.23667620.118263
Aleja Kasztanowa 2496-51452.23923220.108579
Aleja Kasztanowa 2596-51452.23633020.119016
Aleja Kasztanowa 2696-51452.23926820.108848
Aleja Kasztanowa 3096-51452.23955720.109791
Aleja Kasztanowa 3696-51452.23884420.111945
Aleja Kasztanowa 4296-51452.23442920.121538

Zabudowa — Aleja Kasztanowa, Rybno

81%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
19%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 21 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Kasztanowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
745 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rybno szkoła745 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie, ul. Długa 11, 96-514 Rybno1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 … 42 (22 numerów)

Inne ulice — Rybno

Wszystkie ulice: Rybno →

Aleja Kasztanowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Kasztanowa w miejscowości Rybno?

Wszystkie 22 adresy przy Aleja Kasztanowa (Rybno) mają kod pocztowy 96-514.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Kasztanowa (Rybno)?

Identyfikator ULIC to 32289, a SIMC miejscowości Rybno to 0736907. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0736907 + 32289.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Kasztanowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Kasztanowa w miejscowości Rybno zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 1 do 42).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury