Osiedle Na Wzgórzu, Rybno Wielkie

Osiedle Na Wzgórzu, Rybno Wielkie — gmina Kiszkowo, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 14 adresów, kod pocztowy 62-280.

Nazwa
Osiedle Na Wzgórzu
Miejscowość
Rybno Wielkie SIMC 0584998
ULIC (TERYT)
54971
Gmina
Kiszkowo TERC 3003042
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-280
Numery
1 – 26

Adresy — Osiedle Na Wzgórzu (14)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Na Wzgórzu 162-28052.61117917.283986
Osiedle Na Wzgórzu 262-28052.61090617.283911
Osiedle Na Wzgórzu 362-28052.61064317.283817
Osiedle Na Wzgórzu 462-28052.61029217.283704
Osiedle Na Wzgórzu 562-28052.60999517.283793
Osiedle Na Wzgórzu 662-28052.60971417.283620
Osiedle Na Wzgórzu 762-28052.60936617.282969
Osiedle Na Wzgórzu 862-28052.60938117.282291
Osiedle Na Wzgórzu 962-28052.61030517.282699
Osiedle Na Wzgórzu 1062-28052.61099617.282871
Osiedle Na Wzgórzu 1162-28052.61083717.281872
Osiedle Na Wzgórzu 1762-28052.61011117.281258
Osiedle Na Wzgórzu 2262-28052.60965617.280465
Osiedle Na Wzgórzu 2662-28052.60949717.279352

Zabudowa — Osiedle Na Wzgórzu, Rybno Wielkie

21,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
78,6%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Na Wzgórzu

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
139 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rybno 2 perony/słupki139 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Rybno II564 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Świetlica Wiejska, Rybno Wielkie ul. Główna 14, 62-280 Kiszkowo1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 26 (14 numerów)

Inne ulice — Rybno Wielkie

Wszystkie ulice: Rybno Wielkie →

Osiedle Na Wzgórzu w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Na Wzgórzu w miejscowości Rybno Wielkie?

Wszystkie 14 adresy przy Osiedle Na Wzgórzu (Rybno Wielkie) mają kod pocztowy 62-280.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Na Wzgórzu (Rybno Wielkie)?

Identyfikator ULIC to 54971, a SIMC miejscowości Rybno Wielkie to 0584998. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0584998 + 54971.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Na Wzgórzu?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Na Wzgórzu w miejscowości Rybno Wielkie zarejestrowano 14 punktów adresowych (numery od 1 do 26).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury