Osiedle Daszyńskiego, Sieraków

Osiedle Daszyńskiego, Sieraków — gmina miejska Sieraków, powiat międzychodzki, woj. wielkopolskie. 79 adresów, kod pocztowy 64-410.

Nazwa
Osiedle Daszyńskiego
Miejscowość
Sieraków SIMC 0971436
ULIC (TERYT)
55862
Gmina
Sieraków TERC 3014044
Powiat
międzychodzki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-410
Numery
1 – 77

Adresy — Osiedle Daszyńskiego (79)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Daszyńskiego 164-41052.64528816.078528
Osiedle Daszyńskiego 264-41052.64524416.078244
Osiedle Daszyńskiego 364-41052.64518616.077962
Osiedle Daszyńskiego 464-41052.64508016.077717
Osiedle Daszyńskiego 4a64-41052.64515716.077644
Osiedle Daszyńskiego 564-41052.64497716.077455
Osiedle Daszyńskiego 664-41052.64487116.077222
Osiedle Daszyńskiego 864-41052.64393416.075710
Osiedle Daszyńskiego 964-41052.64384116.075460
Osiedle Daszyńskiego 1064-41052.64369416.075042
Osiedle Daszyńskiego 1164-41052.64359116.074624
Osiedle Daszyńskiego 1264-41052.64356316.074412
Osiedle Daszyńskiego 12a64-41052.64423116.074122
Osiedle Daszyńskiego 1364-41052.64350816.074041
Osiedle Daszyńskiego 13A64-41052.64369016.074020
Osiedle Daszyńskiego 1464-41052.64347316.073777
Osiedle Daszyńskiego 14a64-41052.64417116.073582
Osiedle Daszyńskiego 1564-41052.64355816.073376
Osiedle Daszyńskiego 1664-41052.64338016.073145
Osiedle Daszyńskiego 16a64-41052.64436716.072922
Osiedle Daszyńskiego 1764-41052.64334016.072850
Osiedle Daszyńskiego 17B64-41052.64438116.072674
Osiedle Daszyńskiego 1864-41052.64333116.072559
Osiedle Daszyńskiego 18a64-41052.64435116.072432
Osiedle Daszyńskiego 1964-41052.64332716.072318
Osiedle Daszyńskiego 19A64-41052.64425816.072178
Osiedle Daszyńskiego 19B64-41052.64371216.072258
Osiedle Daszyńskiego 2064-41052.64329416.071818
Osiedle Daszyńskiego 20A64-41052.64350616.072015
Osiedle Daszyńskiego 20b64-41052.64372716.071622
Osiedle Daszyńskiego 2164-41052.64327816.071524
Osiedle Daszyńskiego 21a64-41052.64422416.071421
Osiedle Daszyńskiego 2264-41052.64326516.071225
Osiedle Daszyńskiego 2364-41052.64348616.071097
Osiedle Daszyńskiego 2464-41052.64398616.071044
Osiedle Daszyńskiego 24A64-41052.64434916.070956
Osiedle Daszyńskiego 2564-41052.64357516.070748
Osiedle Daszyńskiego 2764-41052.64320216.069970
Osiedle Daszyńskiego 27A64-41052.64346716.069914
Osiedle Daszyńskiego 27G64-41052.64486116.069394
Osiedle Daszyńskiego 2864-41052.64318216.069153
Osiedle Daszyńskiego 28A64-41052.64321616.069379
Osiedle Daszyńskiego 28F64-41052.64481916.068822
Osiedle Daszyńskiego 28g64-41052.64502916.068792
Osiedle Daszyńskiego 28H64-41052.64496416.068451
Osiedle Daszyńskiego 29a64-41052.64405316.068562
Osiedle Daszyńskiego 3064-41052.64312116.068522
Osiedle Daszyńskiego 3164-41052.64311916.068020
Osiedle Daszyńskiego 31A64-41052.64345116.067954
Osiedle Daszyńskiego 3764-41052.64258716.065499
Osiedle Daszyńskiego 3864-41052.64264716.064924
Osiedle Daszyńskiego 3964-41052.64262416.064607
Osiedle Daszyńskiego 4564-41052.64192016.062922
Osiedle Daszyńskiego 5064-41052.64167616.063787
Osiedle Daszyńskiego 50A64-41052.64170316.063846
Osiedle Daszyńskiego 50B64-41052.64173116.063902
Osiedle Daszyńskiego 50C64-41052.64176416.063960
Osiedle Daszyńskiego 5564-41052.64133316.066536
Osiedle Daszyńskiego 5864-41052.64291016.068819
Osiedle Daszyńskiego 58A64-41052.64288916.068372
Osiedle Daszyńskiego 6064-41052.64285416.070387
Osiedle Daszyńskiego 60a64-41052.64294616.070728
Osiedle Daszyńskiego 6164-41052.64309316.071181
Osiedle Daszyńskiego 6364-41052.64312616.071965
Osiedle Daszyńskiego 63a64-41052.64266116.072379
Osiedle Daszyńskiego 63c64-41052.64219216.070878
Osiedle Daszyńskiego 6464-41052.64312516.072382
Osiedle Daszyńskiego 6564-41052.64315916.072675
Osiedle Daszyńskiego 6764-41052.64318616.073188
Osiedle Daszyńskiego 6864-41052.64324316.073511
Osiedle Daszyńskiego 6964-41052.64329116.073795
Osiedle Daszyńskiego 7064-41052.64332716.074048
Osiedle Daszyńskiego 7164-41052.64335616.074309
Osiedle Daszyńskiego 7264-41052.64340516.074576
Osiedle Daszyńskiego 7364-41052.64344116.074837
Osiedle Daszyńskiego 7464-41052.64399216.076397
Osiedle Daszyńskiego 74a64-41052.64343116.076100
Osiedle Daszyńskiego 7564-41052.64468116.077375
Osiedle Daszyńskiego 7764-41052.64506016.078615

Zabudowa — Osiedle Daszyńskiego, Sieraków

92,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
7,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 78 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Daszyńskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
732 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Sieraków, ul. Międzychodzka732 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Sierakowski Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 25, 64-410 Sieraków1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 8, 9, 10 … 77 (79 numerów)

Inne ulice — Sieraków

Wszystkie ulice: Sieraków →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Daszyńskiego w miejscowości Sieraków?

Wszystkie 79 adresy przy Osiedle Daszyńskiego (Sieraków) mają kod pocztowy 64-410.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Daszyńskiego (Sieraków)?

Identyfikator ULIC to 55862, a SIMC miejscowości Sieraków to 0971436. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0971436 + 55862.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Daszyńskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Daszyńskiego w miejscowości Sieraków zarejestrowano 79 punktów adresowych (numery od 1 do 77).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury