Rynek, Skawina

Rynek, Skawina — gmina miejska Skawina, powiat krakowski, woj. małopolskie. 24 adresy, kod pocztowy 32-050.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Skawina SIMC 0951876
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Skawina TERC 1206114
Powiat
krakowski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-050
Numery
1 – 24

Adresy — Rynek (24)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 132-05049.97548219.825881
Rynek 232-05049.97538319.825846
Rynek 332-05049.97526119.825795
Rynek 432-05049.97507219.825721
Rynek 532-05049.97493219.825669
Rynek 632-05049.97483919.825642
Rynek 732-05049.97477319.825608
Rynek 832-05049.97465119.825955
Rynek 932-05049.97461019.826169
Rynek 1032-05049.97458219.826318
Rynek 1132-05049.97453919.826524
Rynek 1232-05049.97456119.826942
Rynek 1332-05049.97468319.826990
Rynek 13A32-05049.97476919.827035
Rynek 1432-05049.97516719.827214
Rynek 1532-05049.97525819.827254
Rynek 1732-05049.97545719.827325
Rynek 1832-05049.97550219.827097
Rynek 1932-05049.97553719.826938
Rynek 2032-05049.97555219.826814
Rynek 2132-05049.97558319.826661
Rynek 2232-05049.97560619.826531
Rynek 2332-05049.97562419.826385
Rynek 2432-05049.97566119.826187

Zabudowa — Rynek, Skawina

45,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
16,7%w budynkach wielorodzinnych
37,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,3kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 24 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

dobradostępność komunikacyjna (1178 pkt)
103 mdo najbliższego przystanku
13linii w promieniu 800 m
401 mdo stacji kolejowej Skawina
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Skawina Rynek 2 perony/słupki103 m203223233235154 03:57–00:06 (po północy)
Skawina Mickiewicza Szkoła 2 perony/słupki258 m203223233235154 03:58–00:05 (po północy)
Skawina Popiełuszki 2 perony/słupki316 m203223233235243253283293183 03:59–00:09 (po północy)
Skawina Cmentarz 2 perony/słupki334 m203223233235253283293316 03:55–00:08 (po północy)
Skawina SCK381 m23348 05:05–23:35
Skawina 3 perony/słupki401 mK5K52K52PSKA280 04:18–00:18 (po północy)
Skawina Centrum Sportowe 2 perony/słupki442 m25342 04:01–23:25
Skawina Ajka 2 perony/słupki468 m203223243253283293250 04:00–00:01 (po północy)
Skawina469 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Skawina Tyniecka Osiedle 2 perony/słupki561 m20336 05:05–22:32
Skawina 29 Listopada 2 perony/słupki604 m23348 04:59–23:41
Skawina Sąd 3 perony/słupki620 m203223235106 03:59–00:04 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie, ul. Adama Mickiewicza 11A, 32-050 Skawina1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 24 (24 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Skawina

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9614 zł/m²miejscowość: Skawina · 333 transakcje
typowo 8866–10 844 zł/m², mediana ceny 507 037 zł, śr. 54,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
10 045 zł/m²35
2025 I półr.
9991 zł/m²77
2025 II półr.
9566 zł/m²54
2026 I półr.
9512 zł/m²164
2026 II półr.
10 000 zł/m²3

Inne ulice — Skawina

Wszystkie ulice: Skawina →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Skawina?

Wszystkie 24 adresy przy Rynek (Skawina) mają kod pocztowy 32-050.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Skawina)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Skawina to 0951876. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0951876 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Skawina zarejestrowano 24 punkty adresowe (numery od 1 do 24).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury