Plac Dąbrowskiego, Skierniewice

Plac Dąbrowskiego, Skierniewice — gmina miejska Skierniewice, powiat miejski Skierniewice, woj. łódzkie. 7 adresów, kod pocztowy 96-100.

Nazwa
Plac Dąbrowskiego
Miejscowość
Skierniewice SIMC 0976942
ULIC (TERYT)
54930
Gmina
Skierniewice TERC 1063011
Powiat
Skierniewice
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
96-100
Numery
1 – 10

Adresy — Plac Dąbrowskiego (7)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Dąbrowskiego 196-10051.95409020.139452
Plac Dąbrowskiego 296-10051.95365120.138192
Plac Dąbrowskiego 396-10051.95399120.139454
Plac Dąbrowskiego 496-10051.95386920.138375
Plac Dąbrowskiego 596-10051.95370520.139474
Plac Dąbrowskiego 896-10051.95417120.138266
Plac Dąbrowskiego 1096-10051.95436920.138563

Zabudowa — Plac Dąbrowskiego, Skierniewice

71,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
28,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 7 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Dąbrowskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
181 mdo najbliższego przystanku
1,6 kmdo stacji kolejowej Skierniewice
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
1 Maja 3 perony/słupki181 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Niepodległości328 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jardon Salon Meblowy351 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kozietulskiego/Piłsudskiego 2 perony/słupki357 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kozietulskiego/1-go Maja 2 perony/słupki364 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Stefana Batorego 2 perony/słupki402 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mszczonowska/Rawska 2 perony/słupki443 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jagiellońska/Mszczonowska 2 perony/słupki503 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Piłsudskiego 2 perony/słupki526 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Prymasowska 2 perony/słupki618 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Rawska 28 2 perony/słupki653 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zwierzyniecka 2 perony/słupki661 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 14Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Henryka Sienkiewicza 10, 96-100 Skierniewice1, 2, 3, 4, 5, 8, 10

Ceny mieszkań — Plac Dąbrowskiego, Skierniewice

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8819 zł/m²miejscowość: Skierniewice · 149 transakcji
typowo 8322–9462 zł/m², mediana ceny 465 000 zł, śr. 53,4 m²

Trend (miejscowość)

2025 I półr.
8484 zł/m²72
2025 II półr.
10 105 zł/m²5
2026 I półr.
9155 zł/m²61
2026 II półr.
9151 zł/m²9

Inne ulice — Skierniewice

Wszystkie ulice: Skierniewice →

Plac Dąbrowskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Dąbrowskiego w miejscowości Skierniewice?

Wszystkie 7 adresy przy Plac Dąbrowskiego (Skierniewice) mają kod pocztowy 96-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Dąbrowskiego (Skierniewice)?

Identyfikator ULIC to 54930, a SIMC miejscowości Skierniewice to 0976942. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0976942 + 54930.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Dąbrowskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Dąbrowskiego w miejscowości Skierniewice zarejestrowano 7 punktów adresowych (numery od 1 do 10).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury