Osiedle Zakocierz, Ślemień

Osiedle Zakocierz, Ślemień — gmina Ślemień, powiat żywiecki, woj. śląskie. 8 adresów, kod pocztowy 34-323.

Nazwa
Osiedle Zakocierz
Miejscowość
Ślemień SIMC 0071840
ULIC (TERYT)
58309
Gmina
Ślemień TERC 2417122
Powiat
żywiecki
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
34-323
Numery
1 – 12

Adresy — Osiedle Zakocierz (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Zakocierz 134-32349.76276919.368099
Osiedle Zakocierz 234-32349.75858119.376271
Osiedle Zakocierz 334-32349.76498019.373203
Osiedle Zakocierz 434-32349.76374019.372741
Osiedle Zakocierz 534-32349.76672019.373680
Osiedle Zakocierz 634-32349.76700919.374592
Osiedle Zakocierz 734-32349.76862019.376223
Osiedle Zakocierz 1234-32349.75857019.376341

Zabudowa — Osiedle Zakocierz, Ślemień

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Zakocierz

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Gminny Ośrodek Kultury "Jemioła", ul. Krakowska 124, 34-323 Ślemień1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12

Inne ulice — Ślemień

Wszystkie ulice: Ślemień →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Zakocierz w miejscowości Ślemień?

Wszystkie 8 adresy przy Osiedle Zakocierz (Ślemień) mają kod pocztowy 34-323.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Zakocierz (Ślemień)?

Identyfikator ULIC to 58309, a SIMC miejscowości Ślemień to 0071840. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0071840 + 58309.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Zakocierz?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Zakocierz w miejscowości Ślemień zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 12).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury