Osiedle Przystopniowe, Smardzewice

Osiedle Przystopniowe, Smardzewice — gmina Tomaszów Mazowiecki, powiat tomaszowski, woj. łódzkie. 15 adresów, kod pocztowy 97-213.

Nazwa
Osiedle Przystopniowe
Miejscowość
Smardzewice SIMC 0553733
ULIC (TERYT)
29696
Gmina
Tomaszów Mazowiecki TERC 1016092
Powiat
tomaszowski
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
97-213
Numery
1 – 15

Adresy — Osiedle Przystopniowe (15)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przystopniowe 197-21351.47228820.013314
Osiedle Przystopniowe 1A97-21351.47209220.013593
Osiedle Przystopniowe 297-21351.47251320.013494
Osiedle Przystopniowe 397-21351.47266920.013694
Osiedle Przystopniowe 497-21351.47288220.013870
Osiedle Przystopniowe 597-21351.47290020.014278
Osiedle Przystopniowe 697-21351.47297720.014623
Osiedle Przystopniowe 797-21351.47225720.013820
Osiedle Przystopniowe 897-21351.47244820.014032
Osiedle Przystopniowe 997-21351.47256520.014344
Osiedle Przystopniowe 1097-21351.47256220.014760
Osiedle Przystopniowe 1197-21351.47260220.015020
Osiedle Przystopniowe 1297-21351.47268320.015348
Osiedle Przystopniowe 1397-21351.47290420.015159
Osiedle Przystopniowe 1597-21351.47304320.015582

Zabudowa — Osiedle Przystopniowe, Smardzewice

85,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
14,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,1kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przystopniowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
111 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Smardzewice Zalew Sulejowski 2 perony/słupki111 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zalew Pętla182 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Smardzewice Główna734 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Smardzewice Wodna739 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Smardzewice ul. Główna 2 perony/słupki772 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Tomaszów Mazowiecki, ul. Główna 16/18, 97-213 Smardzewice1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 15 (15 numerów)

Inne ulice — Smardzewice

Wszystkie ulice: Smardzewice →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przystopniowe w miejscowości Smardzewice?

Wszystkie 15 adresy przy Osiedle Przystopniowe (Smardzewice) mają kod pocztowy 97-213.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przystopniowe (Smardzewice)?

Identyfikator ULIC to 29696, a SIMC miejscowości Smardzewice to 0553733. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0553733 + 29696.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przystopniowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przystopniowe w miejscowości Smardzewice zarejestrowano 15 punktów adresowych (numery od 1 do 15).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury