Osiedle J. Dambka, Somonino

Osiedle J. Dambka, Somonino — gmina Somonino, powiat kartuski, woj. pomorskie. 34 adresy, kod pocztowy 83-314.

Nazwa
Osiedle J. Dambka
Miejscowość
Somonino SIMC 0172675
ULIC (TERYT)
57468
Gmina
Somonino TERC 2205052
Powiat
kartuski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-314
Numery
1 – 29

Adresy — Osiedle J. Dambka (34)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle J. Dambka 183-31454.26987018.194647
Osiedle J. Dambka 283-31454.27014518.194285
Osiedle J. Dambka 383-31454.26967818.194581
Osiedle J. Dambka 483-31454.26989118.194328
Osiedle J. Dambka 583-31454.26949418.194533
Osiedle J. Dambka 683-31454.26968818.194236
Osiedle J. Dambka 783-31454.26934018.194479
Osiedle J. Dambka 7a83-31454.26928318.194582
Osiedle J. Dambka 883-31454.26952518.194197
Osiedle J. Dambka 983-31454.26905418.194632
Osiedle J. Dambka 9a83-31454.26914718.194453
Osiedle J. Dambka 1083-31454.26923818.194124
Osiedle J. Dambka 1183-31454.26893018.194796
Osiedle J. Dambka 1283-31454.26902518.193955
Osiedle J. Dambka 1383-31454.26876118.195008
Osiedle J. Dambka 13A83-31454.26888318.195209
Osiedle J. Dambka 1483-31454.26885718.193877
Osiedle J. Dambka 1583-31454.26868518.194717
Osiedle J. Dambka 1683-31454.26872318.193762
Osiedle J. Dambka 16A83-31454.26878118.193456
Osiedle J. Dambka 1783-31454.26857518.194530
Osiedle J. Dambka 1883-31454.26843618.193627
Osiedle J. Dambka 1983-31454.26850918.194331
Osiedle J. Dambka 2083-31454.26825118.193586
Osiedle J. Dambka 2183-31454.26838718.193931
Osiedle J. Dambka 2283-31454.26808918.193436
Osiedle J. Dambka 2383-31454.26823718.193886
Osiedle J. Dambka 23A83-31454.26818918.194315
Osiedle J. Dambka 2483-31454.26799818.193824
Osiedle J. Dambka 2583-31454.26767618.193963
Osiedle J. Dambka 2683-31454.26784718.194118
Osiedle J. Dambka 2783-31454.26802518.194427
Osiedle J. Dambka 2883-31454.26814618.194626
Osiedle J. Dambka 2983-31454.26825618.194833

Zabudowa — Osiedle J. Dambka, Somonino

50%adresów w budynkach jednorodzinnych
41,2%w budynkach wielorodzinnych
8,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,1kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 34 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle J. Dambka

słabadostępność komunikacyjna (80 pkt)
130 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
137 mdo stacji kolejowej Somonino
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Somonino 3 perony/słupki130 mZKA REG39 03:24–23:13
Somonino137 mREG41 03:30–23:59

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ceynowy 1a, 83-314 Somonino1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9 … 29 (34 numerów)

Inne ulice — Somonino

Wszystkie ulice: Somonino →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle J. Dambka w miejscowości Somonino?

Wszystkie 34 adresy przy Osiedle J. Dambka (Somonino) mają kod pocztowy 83-314.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle J. Dambka (Somonino)?

Identyfikator ULIC to 57468, a SIMC miejscowości Somonino to 0172675. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0172675 + 57468.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle J. Dambka?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle J. Dambka w miejscowości Somonino zarejestrowano 34 punkty adresowe (numery od 1 do 29).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury