Aleja Wiosenna, Stajenczynki

Aleja Wiosenna, Stajenczynki — gmina Obrowo, powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie. 19 adresów, kod pocztowy 87-126.

Nazwa
Aleja Wiosenna
Miejscowość
Stajenczynki SIMC 0847707
ULIC (TERYT)
49953
Gmina
Obrowo TERC 0415072
Powiat
toruński
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
87-126
Numery
8 – 45

Adresy — Aleja Wiosenna (19)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Wiosenna 887-12652.92013718.823768
Aleja Wiosenna 1087-12652.91988118.823932
Aleja Wiosenna 1487-12652.91953018.823605
Aleja Wiosenna 2387-12652.91860418.823168
Aleja Wiosenna 2887-12652.91848318.822328
Aleja Wiosenna 2987-12652.91811618.822732
Aleja Wiosenna 3087-12652.91812318.822131
Aleja Wiosenna 3287-12652.91796218.822002
Aleja Wiosenna 3387-12652.91782918.822360
Aleja Wiosenna 3487-12652.91780318.821841
Aleja Wiosenna 3587-12652.91766718.822219
Aleja Wiosenna 3687-12652.91762718.821649
Aleja Wiosenna 3787-12652.91739618.822142
Aleja Wiosenna 3987-12652.91717518.821858
Aleja Wiosenna 4087-12652.91733718.821421
Aleja Wiosenna 4287-12652.91714218.821250
Aleja Wiosenna 4387-12652.91681618.821500
Aleja Wiosenna 4487-12652.91697118.821025
Aleja Wiosenna 4587-12652.91667118.821320

Zabudowa — Aleja Wiosenna, Stajenczynki

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 19 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Wiosenna

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego-Hol nr 1, ul. Leśna 1, 87-125 Osiek nad Wisłą8, 10, 14, 23, 28, 29, 30, 32, 33, 34 … 45 (19 numerów)

Inne ulice — Stajenczynki

Wszystkie ulice: Stajenczynki →

Aleja Wiosenna w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Wiosenna w miejscowości Stajenczynki?

Wszystkie 19 adresy przy Aleja Wiosenna (Stajenczynki) mają kod pocztowy 87-126.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Wiosenna (Stajenczynki)?

Identyfikator ULIC to 49953, a SIMC miejscowości Stajenczynki to 0847707. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0847707 + 49953.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Wiosenna?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Wiosenna w miejscowości Stajenczynki zarejestrowano 19 punktów adresowych (numery od 8 do 45).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury