Droga Nowowiejska, Starogard Gdański

Droga Nowowiejska, Starogard Gdański — gmina miejska Starogard Gdański, powiat starogardzki, woj. pomorskie. 47 adresów, kod pocztowy 83-200.

Nazwa
Droga Nowowiejska
Miejscowość
Starogard Gdański SIMC 0934837
ULIC (TERYT)
44731
Gmina
Starogard Gdański TERC 2213031
Powiat
starogardzki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-200
Numery
1 – 61

Adresy — Droga Nowowiejska (47)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Droga Nowowiejska 183-20053.96548318.513351
Droga Nowowiejska 1a83-20053.96541218.515407
Droga Nowowiejska 283-20053.96598918.515716
Droga Nowowiejska 383-20053.96544918.512661
Droga Nowowiejska 483-20053.96596118.512547
Droga Nowowiejska 583-20053.96512018.509612
Droga Nowowiejska 683-20053.96589618.512197
Droga Nowowiejska 6a83-20053.96604218.512240
Droga Nowowiejska 783-20053.96499718.508747
Droga Nowowiejska 883-20053.96605518.512007
Droga Nowowiejska 983-20053.96482118.508186
Droga Nowowiejska 9a83-20053.96447218.506414
Droga Nowowiejska 1083-20053.96580418.511632
Droga Nowowiejska 1183-20053.96446918.505772
Droga Nowowiejska 11A83-20053.96431218.505780
Droga Nowowiejska 1283-20053.96576318.511365
Droga Nowowiejska 1383-20053.96441918.505248
Droga Nowowiejska 13a83-20053.96435618.505214
Droga Nowowiejska 13B83-20053.96416418.505192
Droga Nowowiejska 1483-20053.96568918.510913
Droga Nowowiejska 1583-20053.96290818.492423
Droga Nowowiejska 1683-20053.96562618.510461
Droga Nowowiejska 1783-20053.96290118.492178
Droga Nowowiejska 1983-20053.96288418.492087
Droga Nowowiejska 2083-20053.96540818.509216
Droga Nowowiejska 2183-20053.96285418.491983
Droga Nowowiejska 2383-20053.96286218.491828
Droga Nowowiejska 2583-20053.96288618.491720
Droga Nowowiejska 26c83-20053.96522118.507277
Droga Nowowiejska 2783-20053.96288218.491583
Droga Nowowiejska 2983-20053.96284418.491411
Droga Nowowiejska 3183-20053.96283518.491322
Droga Nowowiejska 3383-20053.96277918.491174
Droga Nowowiejska 3583-20053.96275918.491054
Droga Nowowiejska 3783-20053.96273518.490891
Droga Nowowiejska 3983-20053.96265718.490560
Droga Nowowiejska 4183-20053.96256418.490015
Droga Nowowiejska 4383-20053.96259618.489788
Droga Nowowiejska 4583-20053.96257818.489707
Droga Nowowiejska 4783-20053.96255518.489612
Droga Nowowiejska 4983-20053.96253518.489528
Droga Nowowiejska 5183-20053.96251618.489447
Droga Nowowiejska 5383-20053.96249118.489359
Droga Nowowiejska 5583-20053.96247318.489279
Droga Nowowiejska 5783-20053.96245518.489191
Droga Nowowiejska 5983-20053.96242818.489114
Droga Nowowiejska 6183-20053.96241118.489038

Zabudowa — Droga Nowowiejska, Starogard Gdański

87,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
4,3%w budynkach wielorodzinnych
8,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 47 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Droga Nowowiejska

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
9 mdo najbliższego przystanku
2,6 kmdo stacji kolejowej Starogard Gdański
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
oś.Nad Jarem 2 perony/słupki9 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
oś.Witosa 2 perony/słupki215 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wiejska - Brejskiego 2 perony/słupki394 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wiejska - skrzyżowanie 2 perony/słupki425 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
oś.Piastów 2 perony/słupki427 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Droga Nowowiejska - Rzeczna448 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zblewska - Malinowa 2 perony/słupki524 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szkoła nr 1621 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wiejska - Boczna 2 perony/słupki631 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zblewska - Danusi713 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 17Przedszkole Nr 8, ul. Osiedle Konstytucji 3 Maja 15, 83-200 Starogard Gdański1, 1a, 2, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 8 … 61 (47 numerów)

Inne ulice — Starogard Gdański

Wszystkie ulice: Starogard Gdański →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Droga Nowowiejska w miejscowości Starogard Gdański?

Wszystkie 47 adresy przy Droga Nowowiejska (Starogard Gdański) mają kod pocztowy 83-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Droga Nowowiejska (Starogard Gdański)?

Identyfikator ULIC to 44731, a SIMC miejscowości Starogard Gdański to 0934837. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0934837 + 44731.

Ile budynków z adresem jest przy Droga Nowowiejska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Droga Nowowiejska w miejscowości Starogard Gdański zarejestrowano 47 punktów adresowych (numery od 1 do 61).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury