Plac Józefa Piłsudskiego, Stopnica

Plac Józefa Piłsudskiego, Stopnica — gmina miejska Stopnica, powiat buski, woj. świętokrzyskie. 42 adresy, kod pocztowy 28-130.

Nazwa
Plac Józefa Piłsudskiego
Miejscowość
Stopnica SIMC 0272951
ULIC (TERYT)
16277
Gmina
Stopnica TERC 2601064
Powiat
buski
Województwo
świętokrzyskie
Kody pocztowe
28-130
Numery
1 – 41

Adresy — Plac Józefa Piłsudskiego (42)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Józefa Piłsudskiego 128-13050.44030820.936913
Plac Józefa Piłsudskiego 228-13050.44050420.937839
Plac Józefa Piłsudskiego 328-13050.44031020.938381
Plac Józefa Piłsudskiego 428-13050.44047720.938452
Plac Józefa Piłsudskiego 628-13050.44067120.938449
Plac Józefa Piłsudskiego 7a28-13050.44058720.938582
Plac Józefa Piłsudskiego 828-13050.44056420.938712
Plac Józefa Piłsudskiego 928-13050.44053620.938897
Plac Józefa Piłsudskiego 1028-13050.44052520.938967
Plac Józefa Piłsudskiego 1128-13050.44052320.939013
Plac Józefa Piłsudskiego 1228-13050.44050720.939123
Plac Józefa Piłsudskiego 1328-13050.44049920.939235
Plac Józefa Piłsudskiego 13/128-13050.44050220.939216
Plac Józefa Piłsudskiego 1428-13050.44049320.939292
Plac Józefa Piłsudskiego 1528-13050.44049220.939355
Plac Józefa Piłsudskiego 1628-13050.44048220.939467
Plac Józefa Piłsudskiego 1728-13050.44047520.939543
Plac Józefa Piłsudskiego 17a28-13050.44045820.939633
Plac Józefa Piłsudskiego 1828-13050.44031520.939722
Plac Józefa Piłsudskiego 1928-13050.44027120.939705
Plac Józefa Piłsudskiego 2028-13050.44022920.939690
Plac Józefa Piłsudskiego 2128-13050.44017820.939685
Plac Józefa Piłsudskiego 2228-13050.44004220.939631
Plac Józefa Piłsudskiego 2328-13050.43991320.939607
Plac Józefa Piłsudskiego 2428-13050.43981620.939600
Plac Józefa Piłsudskiego 2528-13050.43974120.939544
Plac Józefa Piłsudskiego 2628-13050.43970420.939778
Plac Józefa Piłsudskiego 2728-13050.43953920.939797
Plac Józefa Piłsudskiego 27a28-13050.43959820.939580
Plac Józefa Piłsudskiego 2828-13050.43962420.939493
Plac Józefa Piłsudskiego 28a28-13050.43965420.939365
Plac Józefa Piłsudskiego 2928-13050.43967920.939263
Plac Józefa Piłsudskiego 3028-13050.43976520.939100
Plac Józefa Piłsudskiego 3128-13050.43978220.939002
Plac Józefa Piłsudskiego 3228-13050.43980720.938893
Plac Józefa Piłsudskiego 3328-13050.43982520.938793
Plac Józefa Piłsudskiego 3428-13050.43987920.938553
Plac Józefa Piłsudskiego 3528-13050.43991520.938380
Plac Józefa Piłsudskiego 3628-13050.43994320.938274
Plac Józefa Piłsudskiego 3928-13050.43998720.938085
Plac Józefa Piłsudskiego 4028-13050.44002420.937937
Plac Józefa Piłsudskiego 4128-13050.43993720.937802

Zabudowa — Plac Józefa Piłsudskiego, Stopnica

73,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
26,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 42 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Józefa Piłsudskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
184 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Stopnica ul. Piotrowskiego184 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Stopnica ul. Kazimierza Wielkiego (Plac Szkolny)544 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kąty Stare 0024 (Szkoła)561 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kąty Stare 0024 (Klasztor)718 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1OSP w Stopnicy, ul. Adama Mickiewicza 5A, 28-130 Stopnica1, 2, 3, 4, 6, 7a, 8, 9, 10, 11 … 41 (42 numerów)

Inne ulice — Stopnica

Wszystkie ulice: Stopnica →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Józefa Piłsudskiego w miejscowości Stopnica?

Wszystkie 42 adresy przy Plac Józefa Piłsudskiego (Stopnica) mają kod pocztowy 28-130.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Józefa Piłsudskiego (Stopnica)?

Identyfikator ULIC to 16277, a SIMC miejscowości Stopnica to 0272951. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0272951 + 16277.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Józefa Piłsudskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Józefa Piłsudskiego w miejscowości Stopnica zarejestrowano 42 punkty adresowe (numery od 1 do 41).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury