Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Strzałkowo

Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Strzałkowo — gmina Strzałkowo, powiat słupecki, woj. wielkopolskie. 83 adresy, kod pocztowy 62-420.

Nazwa
Aleja Prymasa Wyszyńskiego
Miejscowość
Strzałkowo SIMC 0296621
ULIC (TERYT)
37799
Gmina
Strzałkowo TERC 3023072
Powiat
słupecki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-420
Numery
1 – 65

Adresy — Aleja Prymasa Wyszyńskiego (83)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 162-42052.30464717.830332
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1A62-42052.30562217.829393
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1B62-42052.30438717.835973
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 262-42052.30853817.822766
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2a62-42052.30839717.823328
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2B62-42052.30643117.828825
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2C62-42052.30661417.828528
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2D62-42052.30666317.828376
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2E62-42052.30684917.827885
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2G62-42052.30692317.827648
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2i62-42052.30720417.826869
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2K62-42052.30748317.826439
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 362-42052.30715017.825431
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3A62-42052.30644017.827466
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3b62-42052.30642817.826465
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3C62-42052.30619317.827955
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 562-42052.30769817.823849
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5A62-42052.30751217.823942
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 662-42052.30880617.822008
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 762-42052.30796017.823280
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 862-42052.30892617.821526
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 962-42052.30806217.822145
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 9A62-42052.30752817.822532
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 9b62-42052.30775717.821830
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1062-42052.30943017.821523
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1162-42052.30838517.822214
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 11a62-42052.30842717.822097
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 11b62-42052.30829617.822449
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1262-42052.30919617.820797
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1362-42052.30849517.821692
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1462-42052.30980017.819887
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1562-42052.30884117.820955
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1662-42052.30984017.819138
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 16a62-42052.30997117.818913
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1762-42052.30882617.820308
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1862-42052.31016017.818163
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 1962-42052.30905617.819791
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2062-42052.31028217.817845
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2262-42052.31053817.817236
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2362-42052.30994317.817974
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2462-42052.31069517.816819
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2562-42052.31004017.817717
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2662-42052.31077017.816608
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2762-42052.31022217.817159
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2862-42052.31090317.816183
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 2962-42052.31036317.816854
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3062-42052.31107917.815720
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3162-42052.31041917.816580
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 31A62-42052.31010917.816021
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3262-42052.31120417.815334
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3362-42052.31055617.816296
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3462-42052.31134617.815246
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3562-42052.31056617.816178
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3662-42052.31140417.814786
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 36A62-42052.31161917.814996
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3862-42052.31148917.814601
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 3962-42052.31073817.815715
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4062-42052.31156717.814333
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4162-42052.31089317.815410
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 41A62-42052.31130917.812852
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4262-42052.31160717.814217
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 42A62-42052.31174117.814310
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4362-42052.31230217.809484
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4462-42052.31170317.813932
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4562-42052.31235817.809150
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 45a62-42052.31242717.808850
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4662-42052.31252717.811324
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4762-42052.31252517.808469
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 4962-42052.31259417.808163
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5062-42052.31308417.808867
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5162-42052.31269017.807891
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5262-42052.31314417.808561
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5362-42052.31283717.807243
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5462-42052.31321917.808273
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5562-42052.31298917.806628
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 55a62-42052.31307917.806270
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5662-42052.31335317.807693
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5762-42052.31313717.805976
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5862-42052.31352517.807170
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 5962-42052.31321017.805646
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 6162-42052.31328817.805396
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 6362-42052.31344417.804721
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 6562-42052.31275217.799001

Zabudowa — Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Strzałkowo

65,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
9,6%w budynkach wielorodzinnych
25,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 83 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Prymasa Wyszyńskiego

słabadostępność komunikacyjna (44 pkt)
291 mdo najbliższego przystanku
5linii w promieniu 800 m
291 mdo stacji kolejowej Strzałkowo
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Strzałkowo 4 perony/słupki291 mKWKW PPKM1PKM2PKM444 03:37–00:15 (po północy)
Strzałkowo Poznańska318 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Strzałkowo Wyszyńskiego414 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Strzałkowo Górna642 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Strzałkowo III688 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Urząd Gminy, ul. Aleja Prymasa Wyszyńskiego 6, 62-420 Strzałkowo1, 1A, 1B, 2, 2a, 2B, 2C, 2D, 2E, 2G … 65 (83 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Strzałkowo

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6024 zł/m²miejscowość: Strzałkowo · 35 transakcji
typowo 4274–6680 zł/m², mediana ceny 300 000 zł, śr. 49,4 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
2654 zł/m²4
2025 I półr.
6053 zł/m²16
2025 II półr.
6254 zł/m²8
2026 I półr.
5467 zł/m²7

Inne ulice — Strzałkowo

Wszystkie ulice: Strzałkowo →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Prymasa Wyszyńskiego w miejscowości Strzałkowo?

Wszystkie 83 adresy przy Aleja Prymasa Wyszyńskiego (Strzałkowo) mają kod pocztowy 62-420.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Prymasa Wyszyńskiego (Strzałkowo)?

Identyfikator ULIC to 37799, a SIMC miejscowości Strzałkowo to 0296621. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0296621 + 37799.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Prymasa Wyszyńskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Prymasa Wyszyńskiego w miejscowości Strzałkowo zarejestrowano 83 punkty adresowe (numery od 1 do 65).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury