Osiedle Jeziorne, Studzienice

Osiedle Jeziorne, Studzienice — gmina Studzienice, powiat bytowski, woj. pomorskie. 18 adresów, kod pocztowy 77-143.

Nazwa
Osiedle Jeziorne
Miejscowość
Studzienice SIMC 0751574
ULIC (TERYT)
58362
Gmina
Studzienice TERC 2201082
Powiat
bytowski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
77-143
Numery
1 – 18

Adresy — Osiedle Jeziorne (18)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Jeziorne 177-14354.08412117.569629
Osiedle Jeziorne 277-14354.08437317.569764
Osiedle Jeziorne 377-14354.08424117.569245
Osiedle Jeziorne 477-14354.08443217.569415
Osiedle Jeziorne 577-14354.08429117.568955
Osiedle Jeziorne 677-14354.08448517.569117
Osiedle Jeziorne 777-14354.08434317.568661
Osiedle Jeziorne 877-14354.08453717.568825
Osiedle Jeziorne 977-14354.08439117.568385
Osiedle Jeziorne 1077-14354.08460417.568550
Osiedle Jeziorne 1177-14354.08444617.568091
Osiedle Jeziorne 1277-14354.08465217.568247
Osiedle Jeziorne 1377-14354.08449517.567792
Osiedle Jeziorne 1477-14354.08470817.567970
Osiedle Jeziorne 1577-14354.08454917.567498
Osiedle Jeziorne 1677-14354.08475917.567670
Osiedle Jeziorne 1777-14354.08480117.567376
Osiedle Jeziorne 1877-14354.08485617.567060

Zabudowa — Osiedle Jeziorne, Studzienice

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 18 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Jeziorne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
608 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Studzienice608 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Świetlica wiejska, ul. Brzozowa 5, 77-143 Studzienice1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 18 (18 numerów)

Inne ulice — Studzienice

Wszystkie ulice: Studzienice →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Jeziorne w miejscowości Studzienice?

Wszystkie 18 adresy przy Osiedle Jeziorne (Studzienice) mają kod pocztowy 77-143.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Jeziorne (Studzienice)?

Identyfikator ULIC to 58362, a SIMC miejscowości Studzienice to 0751574. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0751574 + 58362.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Jeziorne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Jeziorne w miejscowości Studzienice zarejestrowano 18 punktów adresowych (numery od 1 do 18).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury