Osiedle Przylesie, Studzieniec

Osiedle Przylesie, Studzieniec — gmina Chodzież, powiat chodzieski, woj. wielkopolskie. 14 adresów, kod pocztowy 64-800.

Nazwa
Osiedle Przylesie
Miejscowość
Studzieniec SIMC 0524795
ULIC (TERYT)
39468
Gmina
Chodzież TERC 3001032
Powiat
chodzieski
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-800
Numery
2 – 24

Adresy — Osiedle Przylesie (14)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przylesie 264-80053.00872916.901563
Osiedle Przylesie 464-80053.00845316.902448
Osiedle Przylesie 564-80053.00829816.902624
Osiedle Przylesie 664-80053.00805416.902866
Osiedle Przylesie 764-80053.00788816.903087
Osiedle Przylesie 1064-80053.00707416.902573
Osiedle Przylesie 1164-80053.00746416.902335
Osiedle Przylesie 1364-80053.00770816.902143
Osiedle Przylesie 1564-80053.00790716.901961
Osiedle Przylesie 1764-80053.00806316.901741
Osiedle Przylesie 1964-80053.00831216.901555
Osiedle Przylesie 2064-80053.00783916.901321
Osiedle Przylesie 2264-80053.00801916.901177
Osiedle Przylesie 2464-80053.00823516.900991

Zabudowa — Osiedle Przylesie, Studzieniec

92,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
7,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przylesie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
193 mdo najbliższego przystanku
1,6 kmdo stacji kolejowej Chodzież
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Chodzież, Wiejska 2 perony/słupki193 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chodzież, Miodowa394 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chodzież, ul. Ofiar Gór Morzewskich (AZ) 2 perony/słupki570 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chodzież, Ofiar Gór Morzewskich576 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 8Wiejski Klub Kultury w Milczu, Milcz 73A, 64-800 Chodzież2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 15, 17 … 24 (14 numerów)

Inne ulice — Studzieniec

Wszystkie ulice: Studzieniec →

Osiedle Przylesie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przylesie w miejscowości Studzieniec?

Wszystkie 14 adresy przy Osiedle Przylesie (Studzieniec) mają kod pocztowy 64-800.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przylesie (Studzieniec)?

Identyfikator ULIC to 39468, a SIMC miejscowości Studzieniec to 0524795. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0524795 + 39468.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przylesie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przylesie w miejscowości Studzieniec zarejestrowano 14 punktów adresowych (numery od 2 do 24).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury